Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ламана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 20:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  вул. Гетьманьска, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово

  • В корзине нет товаров.
  Записатися на прийом
  • В корзине нет товаров.

  center center чекап Детальніше декларація Детальніше
  logo_big

  МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СІМЕЙНОГО ЗДОРОВ'Я ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ``ГЕЛІОС``

  Наші фахівці – це лікарі з великим досвідом наукової діяльності та практичної медицини, які володіють найсучаснішими медичними технологіями та методиками. Діагностика, лікування, профілактика, реабілітація та надання медичних послуг усім членам сім'ї в рамках програми «Сімейний лікар».

  Наші Послуги

  Передові медичні технології діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів всіх вікових груп.

  Сімейна медицина

  Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» надає широкий спектр послуг в сфері здоров'я. У нас на прийомі працюють сімейні лікарі для надання допомоги пацієнтам будь-якого віку. Свого доктора можна відвідати в Центрі, записавшись на прийом, або викликати додому в разі серйозних відхилень у здоров'ї. Вдома ми також надаємо лікування, проводимо маніпуляції, згідно з курсом призначень сімейного лікаря.

  Реабілітація

  Реабілітація в Центрі здійснюється в мульти-професійному середовищі, і це є нашою принциповою позицією. Будь-яке порушення здоров'я зачіпає багато аспектів життя людини. Тому наші фахівці працюють з відновленням рухових і координаторних функцій, вищих психічних функцій (мислення, пам'ять, увага, мова), а також, обов'язково, відновленням соціальних відносин, навичок самостійного проживання. З кожним пацієнтом працює лікар фізичної і реабілітаційної медицини, фізичний терапевт і ерготерапевт. Також в Центрі працюють лікарі нереабілітаціонних спеціальностей (невролог, кардіолог, травматолог, уролог, офтальмолог і т.д.).

  Дітям

  Здоров'я дитини наш головний пріоритет. Ми завжди допоможемо батькам і дитині подолати всі труднощі зі здоров'ям, які будуть на шляху. Наші фахівці підійдуть індивідуально до кожного випадку і запропонують комплексне ефективне рішення будь-якої проблеми.

  Дорослим

  Якість життя кожного пацієнта є пріоритетним в роботі наших фахівців.

  У Центрі сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» працюють досвідчені лікарі-професіонали, які враховують всі особливості організму пацієнта. Застосовуючи сучасні методи діагностики, в поєднанні з індивідуальним підходом в лікуванні лікарі швидко, надійно, дбайливо допоможуть вирішити проблему зі здоров'ям. Наша мета не тільки лікувати, але і зберегти здоров'я і активне довголіття наших пацієнтів.

  Функціональна діагностика

  Функціональні методи дослідження широко застосовуються з метою раннього виявлення патології, диференціальної діагностики різних захворювань і контролю ефективності проведеного лікування. Сучасні методи дослідження дозволяють виявляти як серйозні захворювання, так і початкові, часто ще доклінічні форми.

  Відділення функціональної діагностики нашого центру оснащено сучасною діагностичною апаратурою, що в поєднанні з високим професіоналізмом його співробітників дозволяє швидко, ефективно і грамотно проводити обстеження пацієнтів.

  Лабораторна діагностика

  Сучасне обладнання, використання новітніх технологій, великий досвід роботи і регулярний контроль якості лабораторних досліджень забезпечують швидке отримання достовірних результатів.

  Лабораторна діагностика - невід'ємна частина клінічного обстеження хворого. Без даних лабораторних аналізів неможлива не тільки постановка клінічного діагнозу, але і контроль за ефективністю та безпекою лікарської терапії.

  ВІДГУКИ ПРО НАШ ЦЕНТР

  Дякую за допомогу моєму синові в скрутну хвилину, дай Вам Бог здоров'я, щастя вашій родині побільше таких поважних лікарів до простих людей. Дякую що ви є!
  Галина
  Все дуже професійно в цьому медичному центрі для реабілітації після травм. Обладнання новітнє, відмінні фахівці. Сервіс на високому рівні. Зручне місце розташування, є своя парковка з відеоспостереженням. Смачна кава і привітний персонал. Рекомендую!
  Рудольф
  Клініка хороша, чиста, затишна, персонал ввічливий. Немає почуття, що прийшли в лікарню. Лікарі великі професіонали!
  Ганна
  Очень хорошая клиника!Внимательный медицинский персонал, вежливые администраторы! уделили внимание двум моим деткам пока ожидали приема. P.S. Отдельное спасибо за шоколадки!
  Максим
  Очень хорошая клиника! Вежливый и внимательный персонал, а врачи вообще супер!!! главное человеческое отношение.
  Кристина
  Зручне розташування, комфортна обстановка, лікарі - професіонали, ввічливе обслуговування, уважний персонал. Користувалася послугами центру не раз. Отримала дієву допомогу. Всім дякую!
  Галина
  записався на прийом до лікаря, звільнилося місце на раніше. Адміністратор подзвонила і ми перенесли мій візит на більш ранній час. Для мене це було важливо! Дякую за увагу!
  Олександр

  СТРАХОВІ КОМПАНІЇ З ЯКИМИ МИ СПІВПРАЦЮЄМО