Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Консультація гінеколога

  Гінеколог — це лікар, до якого кожній жінці варто звертатися мінімум двічі на рік, адже відвідувати лікаря потрібно не тільки при наявності певних проблем. В іншому випадку існує ризик розвитку безліч патологій і захворювань. До основних причин необхідності відвідування спеціаліста відносяться:

  — Порушення гормонального циклу. У тому випадку, якщо тривалість місячних становить більше восьми днів, слід терміново звернутися до лікаря.
  — Запалення та інфекції. Записуватися на прийом до лікаря потрібно при перших симптомах свербіння, печіння та специфічних виділень, оскільки такі симптоми свідчать про наявність інфекції.
  — Запобігання міоми матки. Як показує статистика, міома зустрічається практично у кожної п'ятої жінки. Пухлина розвивається дуже швидко і може досягти великих розмірів.
  — Захворювання молочних залоз. Якщо ви відчуваєте ущільнення в грудях, візит до лікаря повинен бути невідкладним.
  — Дискомфорт під час статевої близькості. Якщо ви відчуваєте біль під час статевого акту, це теж вагома причина записатися на гінекологічний огляд до спеціаліста.

  Причин візиту до гінеколога дуже багато, а основна з них — збереження власного здоров'я. Необхідно забути про всі страхи і регулярно проходити плановий огляд. Тому, якщо ви турбуєтеся про стан свого організму, запишіться на прийом до гінеколога в центрі «Геліос»

  Прийом здійснюється за адресою: м Дніпро, вул. Ламана 17 (зручна парковка)

  Попередній запис за телефонами

  +380670000150, +380950000150

  95956551_1007584199637535_8951735064987697152_o