Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом

  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Дерматологія у Дніпрі

  У Центрі сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» можна отримати велику кількість медичних послуг дерматовенерологічних напрямків.

  Наші фахівці в своїй роботі застосовують сучасні методики діагностики та терапії різних захворювань шкірного покриву і слизової, а також інфекційними захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   З якими симптомами можна звернутися до дерматолога

   Записаться на прием к дерматологу в Днепре необходимо при появлении таких симптомов:

   • тривалий і повторюваний свербіж;
   • висип на шкірі у вигляді дрібних або великих гнійників, червоних точок, бульбашок, пухирів, вузликів, великих червоних плям;
   • виразки, мокнучі плями і тріщини;
   • набряклість окремих ділянок шкіри і тіла;
   • поява на шкірі темних і безбарвних плям;
   • поява, свербіж, зміна форми або розміру невусів (родимок);
   • підвищення жирності волосся і шкіри, запалення шкіри;
   • велика кількість вугрів і гнійників;
   • шкіра надто суха, окремі її ділянки лущаться;
   • рясне випадання волосся, облисіння;
   • відшарування, зміна структури і кольору нігтьових пластин.

   З якими захворюваннями працює дерматолог?

   Сьогодні можна визначити більше 120 захворювань, пов'язаних з дерматологічними порушеннями. Серед них найчастіше діагностують:

   1. Вірусні захворювання шкіри: папіломи, герпес, оперізуючий лишай, гострокінцеві кондиломи, контагіозний молюск, вульгарні бородавки.
   2. Бактеріальні захворювання шкіри: різновиди імпетиго, простий лишай, стрептодермія, поверхневий пароніхій, стафілококовий фолікуліт, гідраденіт, фурункул, сикоз.
   3. Грибкові захворювання нігтів і шкіри: кандидоз, тріхоспорія, мікроспорія, мікози, оніхомікоз, різнобарвний лишай, трихофітія.
   4. Короста, демодекоз, педикульоз.
   5. Алергічні шкірні захворювання: екзема, токсидермія, кропив'янка, нейродерміт, атопічний дерматит.
   6. Порушення шкірної пігментації: вітіліго, пігментні плями.
   7. Дерматит, екзема, дерматоз.
   8. Псоріаз.
   9. Новоутворення доброякісного характеру: родимки, атероми, невуси, ліпоми, кератоми, бородавки, фброми.
   10. Порушення функцій себорея.
   11. Акне.
   12. Надмірна пітливість (гіпергідроз).
   13. Надмірне оволосіння, часто в нетипових локалізаціях (гіпертрихоз).
   14. Алопеція (облисіння).
   15. Онкологія (меланома, базаліома).

   Кваліфікація і величезний досвід лікарів Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» в поєднанні з сучасними технологіями та методиками діагностики дозволяють виявити і вилікувати будь-яке захворювання, запобігши розвиток незворотніх ускладнень.

   Високий рівень кваліфікації фахівців Центру "Геліос" і сучасні методи діагностики дозволяють виявляти і лікувати будь-яку патологію на початкових етапах, не допускаючи розвитку ускладнень.

   Дерматовенеролог

   Квалификационная категория: первая Является членом Украинской и Днепропетровской областной ассоциации врачей-дерматовенерологов и косметологов. Сотрудничает с институтом дерматологии и косметологии доктора Богомолец, УАВДВК, фирмой LA ROCHE-POSAY и с 2011 года участвует в ежегодных бесплатных обзорах на днях диагностики меланомы. В 2012 […]

   Дерматовенеролог

   Врач-дерматовенеролог Центра семейного здоровья и реабилитации «Гелиос». В 2004 году закончила ГУ «Днепропетровская медицинская академия» МЗ Украины». Опыт работы по специальности более 5 лет. Доктор не только проводит дерматологический прием, но и владеет методиками склеротерапии телеангиоэктазий, ретенционных вен нижних конечностей, […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.