Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Що таке дієта?

  Дієта – це не виснаження організму голодуванням. Це повноцінний збалансований раціон харчування, що складається з різних продуктів і компонентів, основною метою якого є безпечне для здоров'я зниження ваги або корекція фігури.

  Чому зайва вага небезпечна?

  Ожиріння – це захворювання, яке негативно впливає практично на всі системи організму людини. Серед наслідків і підвищений артеріальний тиск, і підвищення в крові рівня холестерину, і ризик появи захворювань опорно-рухової, серцево-судинної та ендокринної системи, до якої безпосередньо належить жирова тканина. Так само як і залози внутрішньої секреції, вона виробляє гормони (адипокіни і цитокіни), які допомагають засвоювати глюкозу і ліпіди, і підтримують запальний статус в організмі. При збільшенні кількості жирової тканини утворюється надлишок цих гормонів, що негативно позначається на гормональному фоні.

  Надмірна вага може призвести до цукрового діабету, проблем з серцем і нирками, гіпертонії, а також – до частих зупинок дихання під час сну (синдром обструктивного апное), наслідком яких є сонливість і головний біль протягом дня.

   Чому саме наша клініка?

   Привести своє тіло в форму самостійно без небезпечних наслідків дано далеко не кожному. Фахівці Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» допоможуть досягти бажаного результату ефективними, а головне – безпечними, методами. У лікуванні ожиріння бере участь не тільки дієтолог, а й психолог, терапевт, ендокринолог, фізіотерапевт. Кожному пацієнту надається індивідуальна програма, при складанні якої враховуються особливості його організму і способу життя. Протягом усього шляху досягнення необхідного результату клієнт буде забезпечений медичною і психологічною підтримкою.

   Наш пріоритет – комфорт і якість

   У нашому Центрі працюють фахівці з величезним досвідом. Будьте впевнені, що ми зберігаємо анонімність всіх отриманих нами в процесі лікування даних, так як ми намагаємося зробити Ваше перебування в стінах нашого Центру максимально комфортним.

   З проблемою зайвої ваги потрібно посилено боротися, це не просто зовнішній недолік, це – хвороба, яку необхідно лікувати.

   Рекомендується робити це не самостійно, а за допомогою фахівців, які точно не зашкодять Вашому тілу.

   Варто забути про виснажливі дієти і поради друзів або знайомих. Кожен організм вимагає індивідуального підходу, який можуть забезпечити наші лікарі.

   Варто тільки почати, і Ви переконаєтеся, що здорове харчування – це не тільки ефективно, але й смачно!

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.