Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Що потрібно для того, щоб підписати декларацію з сімейним лікарем?

  Пацієнт приходить на прийом, захопивши з собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон (знімати копії документів тепер не потрібно). Лікар або медсестра вносять дані в електронну базу. Якщо людина живе не там, де зареєстрована, то вказується і фактична адреса проживання. На мобільний телефон надходить пароль, за яким медпрацівник входить в електронну систему і заносить туди дані пацієнта. Після цього декларацію роздруковують в двох примірниках, які підписують лікар і пацієнт. Один примірник залишається в медичному центрі, а інший – у пацієнта.

  Людина може підписати декларацію від імені інших членів сім'ї — дитини або літнього родича, який не користується мобільним телефоном. Батькам або опікунам досить прийти зі своїми документами, захопивши свідоцтво про народження дитини або паспорт і код літньої людини.

  Підписання декларації гарантує, що, крім консультації з фахівцем, людина зможе безкоштовно здати загальні аналізи крові і сечі, перевірити рівень глюкози і холестерину в крові. Не доведеться платити за кардіограму і флюорографію. Також можна буде пройти тести на ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити.