Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Пластична операція в Дніпрі

  Красива, приваблива зовнішність - прагнення кожної людини, обумовлене бажанням вільно зав'язувати стосунки з людьми, швидко адаптуватися в будь-якому новому колективі. Такі люди привертають погляди оточуючих, їм легше освоїтися в новому співтоваристві, влаштуватися на роботу, заводити друзів, створити сім'ю. Всі ці умовні привілеї отримують ті, чия зовнішність не має (відповідно до загальноприйнятих канонів) грубих вад.

  Що ж робити тим, хто обділений даром зовнішньої естетичності та не потрапляє в встановлені суспільством рамки краси? Тут є три виходи: змиритися і жити, як живеться; кардинально змінити ставлення до життя, не боятися виділятися, постаратися стати щасливим не дивлячись на зовнішні вади; вдатися до хірургічної операції зі зміни зовнішності.

  Останній варіант вирішення проблеми, мабуть, найбільш зрозумілий та ефективний. Адже пластична хірургія здатна дати людині саме те, що вона хоче. Нерідко можна почути другу назву професії пластичного хірургу - радикальний психолог. А все тому, що такий фахівець усуває комплекси психологічного характеру за допомогою оперативного втручання. пластического хирурга – радикальный психолог. А все потому, что такой специалист устраняет комплексы психологического характера с помощью оперативного вмешательства.

  Завдання і цілі

  Якщо спочатку пластична хірургія собі за мету мала лише реконструкцію тіла й усунення різних його дефектів, то сучасні люди звертаються до такого лікаря все більше виключно для наведення «естетичного порядку» в їх зовнішності.

  Показання реконструктивної хірургії класифікуються як життєві. До таких належать усунення наслідків вроджених аномалій, отриманих травм. Мета такої операції - полегшити страждання, поліпшити якість життя. Але, незважаючи на чітку теоретичну розділеність на види, і естетична, і реконструктивна пластики на практиці не мають суворого розмежування, бо доповнюють одна одну.

  Так, наприклад, кожна реконструктивна операція включає в себе етапи естетичного характеру, а корекція зовнішності проводиться із застосуванням реконструктивних технік.

  Головними показаннями для операції з області пластики, є скарги, з якими звертаються пацієнти найчастіше:

  • Позбутися діагнозу: ожиріння;
  • Омолодити обличчя, зону декольте;
  • Виправити яскраво виражені вади обличчя, тіла (причому це можуть бути як вроджені, так і придбані недоліки);
  • Отримати бажану форму грудей;
  • Усунути вікові дефекти шкірних покривів (підтягнути шкіру, прибрати зморшки, складки, і т. п.);
  • Скорегувати посттравматичні або післяопераційні шви, рубці.

  Підготовка до операції

  Як і будь-яке інше оперативне втручання в організм людини, пластична операція спочатку передбачає консультаційне опитування, огляд пацієнта фахівцем. На зустрічі з лікарем пацієнту слід сформулювати свої побажання, вимоги. Хірург, в свою чергу, допомагає визначитися з видом операції, розповідає попередньо про її прогнози, ризики, можливі побічні ефекти, особливості реабілітаційного періоду.

  Це один з головних підготовчих етапів, оскільки пацієнт повинен усвідомлювати на що він йде, бути готовим до будь-яких виникаючих в ході, до і після операції, процесів.

  Далі обов'язково проводиться повне обстеження пацієнта. Цей захід є життєво необхідним, тому що від стану здоров'я людини, його самопочуття безпосередньо залежить успіх операції. Здаються лабораторні аналізи (загальні й біохімічні крові та сечі), спецпроби (на різні інфекції, віруси, включаючи ВІЛ, СНІД, гепатит, та таке інше).

  Хірург та анестезіолог повинні знати про наявність у пацієнта хронічних захворювань, прийомі на даний період будь-яких лікарських препаратів, проходження будь-якої терапії. А безпосередньо перед операцією обов'язково проводиться медогляд, що виключає загострення хронічних недугів. При виявленні абсолютних протипоказань операція може бути скасована або перенесена на більш сприятливий період.

  Дієта може бути призначена хірургом за пару тижнів до операції. Як правило, це не строгий раціон, а звичайний, що відноситься до розряду здорового харчування. У ньому виключаються смажені, мариновані, жирні продукти, будь-якого виду фаст-фуд. Куріння і алкоголь також стають забороненими. Настійно рекомендується мінімізувати вживання солодощів, особливо шоколаду, цитрусових фруктів, штучних вершкових кремів.

  Вартість

  На даний показник безпосередньо впливають багато факторів. Ціна операції залежить від кваліфікації лікаря, кількості додаткових послуг (придбання витратних матеріалів, препаратів, імплантатів, конструкцій, іншого), типу анестезії, виду застосовуваної техніки під час операції (апаратні технології, класичні методики).

  Безумовно, головним чинником, що безпосередньо впливає на вартість, буде масштаб й ступінь складності операції. Це і є визначальний момент, до якого просто приєднуються певні суми за перераховані вище нюанси.