Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  ЕКГ і ЕхоКГ

  Захворювання серця на сьогоднішній день займають мало не перше місце серед найбільш поширених у всьому світі. Дуже важливо вчасно діагностувати проблему, щоб уникнути розвитку ускладнень.

  Різниця між ЕхоКГ і ЕКГ

  Електрокардіограма проводиться за допомогою електроструму і дозволяє визначити ритм серцебиття, а також – інтервали його скорочення і розслабленого стану. ЕКГ – це обов'язкова процедура при проходженні будь-якого стаціонарного лікування, а також – при профілактичному медичному огляді для дорослих і дітей від 3-х місяців життя. Результати електрокардіограми, які видає лікар після обстеження, демонструють нормальний стан серця або ж різні порушення. Причина появи захворювання при цьому не встановлюється.

   Ехокардіографія – це сучасна технологія дослідження захворювань серця, яка, на відміну від ЕКГ, встановлює також причину відхилень. Під час дослідження на моніторі відображається інформація про розміри та структуру органу, обсязі порожнин. Можна також в реальному часі побачити рубці (при наявності), оцінити стан перикарда і міокарда. Вся отримана інформація протоколюється, що дозволяє фахівцю з точністю встановити діагноз і призначити необхідне лікування.

   Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» гарантує високоякісну і точну діагностику захворювань серця і судин, оскільки в роботі ми використовуємо новітнє високотехнологічне обладнання провідних виробників світу, що істотно підвищує рівень якості обслуговування.

   Діагностичні методи:

   • Електрокардіограма – специфічний і низькочутливий скринінговий метод діагностики, завдяки якому можна лише припустити наявність порушень в роботі серця. ЕКГ не виявляє ішемічні відхилення.
   • Добове моніторування електрокардіограми – визначає наявність патологій ритму серцебиття і провідності серця, дозволяє аналізувати ішемічні зміни, контролювати дію кардіологічних та інших лікарських препаратів на серце.
   • Діагностика функціонального стану кардіореспіраторної системи за допомогою електрокардіограми на біговій доріжці і Холтер АТ.
   • ЕхоКГ (ультразвукове дослідження серця) – визначає стан різних частин серця.
   • Доплерографія кровоносних судин.
   • Добове моніторування тиску.

   Рекомендована програма діагностики:

   Консультація фахівця-кардіолога, електрокардіограма, ЕхоКГ, моніторування електрокардіограми, аналіз крові, тест на витримку навантаження, повторна консультація.

   Лікар-кардіолог, лікар функціональної діагностики
   Лікар функціональної діагностики

   2010-2016 — закончила «Днепропетровскую медицинскую академию» лечебное дело. Специализация: «внутренние болезни». 2016-2018 — прошла интернатуру ДЗ ДМА на базе 6 г/б — врач терапевт. 2018 — работала в поликлинике военного госпиталя: врач-терапевт. 2019 — получила специализацию по » функциональной диагностики» […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.

   • проводять комплексну діагностику для часто хворіючих;
   • роз'яснять, як підвищити імунітет у дитини;
   • здійснюють спостереження за дітьми до року;
   • можливість консультації вузьких фахівців усіх спеціальностей.