Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Еластографія печінки

  Проведення еластографії сдвиговой хвилею

  На даний момент існує новітній спосіб дослідження, що дозволяє чітко визначити всілякі зміни і відхилення в роботі печінки і встановити особливості її структури. Цей метод подібний до УЗД по легкості проведення, а по інформативності близький до біопсії.
  Еластографія печінки – це безпечне і безболісне дослідження, яке допомагає виявити на ранніх стадіях порушення в структурі печінки, що призводять до цирозу. Основне завдання – оцінка ступеня заміщення здорових тканин фіброзними. Інформативність дослідження порівнюють з біопсією. Раніше, обстеження виконували за допомогою біопсії, роблячи забір пункцій для гістологічного аналізу Даний метод не заподіює хворому дискомфорту. Також біопсія вимагає обов'язкового перебування в стаціонарі і спеціальної підготовки.
  Щоб уникнути хірургічного втручання, а також його наслідків, потрібно виявити патологію на ранніх етапах, коли фіброз ще оборотний. Допоможе в цьому еластографія печінки.

   Багато пацієнтів цікавляться питанням - як проходить дослідження?

   Дослідження нагадує УЗД, триває 15-20 хв. Відповідь обчислюється автоматично і видає результат відразу. Стандартна УЗД-діагностика дозволяє оцінити тільки щільність тканин, а еластографія допоможе визначити ділянки органу, щільність яких підвищена.
   Завдяки своєчасній діагностиці методом еластографії печінки, можна вчасно виявити її порушення.
   Печінка служить своєрідним фільтром для нашого організму. Шкідливі звички, алкоголь, неякісна їжа, надмірне захоплення лікарськими препаратами — все це завдає сильного удару по органу.
   На початкових стадіях складно визначити наявність захворювання. Тому здоровим людям після 35 років, з метою профілактики рекомендується проходити процедуру еластографії не рідше 1 разу на рік. Якщо у вас є хронічні захворювання печінки або ваша робота пов'язана зі шкідливим виробництвом, таке обстеження необхідно проходити регулярно. Пацієнти постійно повинні стежити за здоров'ям печінки до появи будь-яких ознак захворювання.
   При пошкодженні печінкові тканини з часом починають відмирати, тоді відбувається заміщення травмованих ділянок сполучною тканиною. Цю патологію називають фіброзом. Спочатку фібротичні зміни оборотні, але з часом підвищується ймовірність цирозу, тоді заліза більше не справляється зі своїми функціями. В такому випадку буде ефективна тільки трансплантація печінки. Однак ця операція дорога і загрожує небезпечними ускладненнями.
   Заміщення гепатоцитів фіброзною тканиною виникає у випадках вірусного і токсичного гепатиту, жирового ураження печінки, холангіту, холестазу, цирозу.

   Щоб результати діагностики були достовірними, до неї потрібно підготуватися:
   • Останній прийом їжі потрібно планувати за 5 годин до процедури.
   • Рекомендується відмовитися від продуктів, що викликають метеоризм: молоко, бобові, помідори, капуста, борошняні вироби, газована вода, солодощі.
   • Якщо пацієнт, за призначенням лікаря, приймає препарати, то препарат не скасовується на день дослідження.

   У деяких випадках є протипоказання:
   • Вагітність.
   • Неспокійні діти (неможливість довго і спокійно лежати)
   • Асцит. Вільна рідина в черевному просторі.
   • Виражене ожиріння (вага понад 180 кг)

   Основні еластометричні показання:
   1. Жировий гепатоз (не внаслідок алкоголю)
   2. Підозра на цироз біліарної форми
   3. Жовтяниця з незрозумілих причин
   4. Гепатити вірусу різних груп
   5. Профілактика печінки після сорока років
   6. Гепатоз у спадок
   7. Гепатит аутоімунний

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.