Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Ендокринологія

  Порушення в роботі залоз внутрішньої секреції вже призвели до того, що на сьогоднішній день більше 60% українців стикаються із захворюваннями, пов'язаними з ними.

  Серед таких захворювань – ожиріння, хвороби щитовидної залози, цукровий діабет. Якщо вчасно звернутися до фахівця, впоратися можна буде з будь-якою з цих проблем. В першу чергу потрібно записатися на прийом до ендокринолога Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос», фахівці якого нададуть кожному пацієнту програму діагностики, лікування та профілактики захворювань ендокринної системи.

  Записатися до лікаря-ендокринолога можна в будь-який зручний час.

  Всі лікарі нашого Центру – це професіонали вищої категорії зі значним досвідом роботи. Вони з радістю візьмуться за виявлення причин виникнення і рішення Вашої проблеми.   Профільні захворювання ендокринолога

   1. Хвороби щитовидної залози (аденома, рак, зоб, хвороба Грейвса-Базедова, гіпертиреоз та інші).
   2. Порушення обміну речовин кісткової тканини, кальцієвий гомеостаз.
   3. Нецукровий діабет, пухлина гіпофіза.
   4. Порушення розвитку статевих органів і статеве дозрівання, передчасна недостатність яєчників, тестикулярна недостатність.
   Ендокринолог. Лікар вищої категорії

   Специализация: эндокринолог Квалификационная категория: врач высшей категории Стаж работы: 25 лет Выполняемые процедуры: консультативно-диагностический прием; осмотр и изучение анамнеза; назначение анализов; интерпретация результатов УЗИ; проведение и интерпретация гормональных исследований; разработка индивидуальной схемы лечения; контроль результатов терапии. Лечение заболеваний: Аменорея Гипертиреоз […]

   З якими симптомами варто звернутися до ендокринолога:

   • Постійне відчуття втоми і безсилля в умовах регулярного відпочинку і збалансованого здорового харчування.
   • Труднощі з концентрацією, погіршення пам'яті.
   • Часті оніміння кінцівок, мерзлякуватість.
   • Депресивний стан, плаксивість.
   • Погіршився стан нігтів, шкіри, волосся.
   • Порушення менструального циклу.
   • Сильна пітливість.
   • Різкі стрибки температури тіла.
   • Постійне відчуття спраги.
   • Різкий набір або втрата ваги.
   • Дискомфортні відчуття в області шиї або в горлі.

   Перераховані симптоми свідчать про порушення, пов'язані не тільки з ендокринною системою. Але саме ендокринолог здатний визначити причину тих чи інших відхилень в організмі.

   Жінкам, які планують вагітність, а також людям, які хворіють на ожиріння, рекомендується регулярно відвідувати ендокринолога з профілактичною метою.

   У нашому Центрі працюють фахівці високого рівня кваліфікації, які завжди зможуть допомогти.

   Якщо Ви потребуєте кваліфікованої консультації ендокринолога з подальшими діагностикою та лікуванням, обов'язково звертайтеся за допомогою до Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос»!

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Діабетологія

   Це окремий напрямок ендокринології, який займається як діагностикою і лікуванням цукрового діабету, так і питаннями появи, розвитку та профілактики даного захворювання. Причиною виникнення у людини цукрового діабету є недостатня кількість гормону інсуліну, який відповідає за метаболізм і контролює вміст у крові глюкози.

   Якщо інсуліну в організмі недостатньо, починаються порушення водного, білкового, сольового і мінерального обміну, що призводить до перевищення норми рівня цукру (глюкози). Причиною також може бути низька чутливість тканин до інсуліну.

   Завдяки гормонам організм росте і розвивається, відбувається обмін необхідних речовин. Також гормони відповідають за травлення, сон, роботу різних груп органів і тканин, психоемоційний стан людини.

   Головченко Таисия Валентиновна, врач-эндокринолог, стаж 15 лет. Закончила Днепропетровскую медицинскую академию в 2003 г по специальности терапия. В 2008 г прошла специализацию по эндокринологии. Занимается диагностикой и лечением патологии эндокринных желез: щитовидной, паращитовидных, гипофиза и гипоталамуса, надпочечников, половых желез, поджелудочной […]

   Терапевт-ендокринолог

   Терапевт-эндокринолог, диетолог Врачебный стаж: 14 лет Стаж работы по специальности: 5 лет Окончила Днепропетровскую медицинскую академию в 2003г, специальность «лечебное дело». С 2003 по 2004 г. – врач-интерн 10-й городской клинической больниицы г.Днепропетровска, получила специализацию «Терапия». После окончания института и […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.