Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Колоноскопія і гастроскопія у Дніпрі

  Ендоскопічні дослідження виконуються за допомогою електронного оптичного апарату. Він являє собою трубку невеликої товщини з камерою.

  Цю трубку вводять в природні отвори людини для дослідження стану внутрішніх органів.

  Запис з камери транслюється на спеціальному моніторі в реальному часі.

  Завдяки ендоскопії можна розглянути навіть самі мінімальні порушення, які при ультразвуковому дослідженні або рентгенографії виявити не вийде.

  Інформацію можна записати на електронний носій для подальшого оцінювання результатів лікування і, при необхідності, його корекції.

  Пройти ендоскопічне дослідження можна в Центрі сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос», де працюють досвідчені фахівці. Процедура проводиться за допомогою сучасних апаратів. При необхідності застосовується наркоз.

  Результати обстеження передаються гастроентерологу або проктологу, на консультації яких можна отримати розгорнутий аналіз і інформацію про подальші дії.

   Види ендоскопії

   Ендоскопія

   За допомогою ендоскопії можна обстежити внутрішні органи з інвазивним втручанням або ж без нього.

   Процедура виконується спеціальним гнучким і тонким інструментом, схожим на зонд, — ендоскопом. Він автоматично передає візуальну інформацію на монітор. Під час ендоскопії лікар може обстежити орган в різних позиціях.

   Також в ході процедури можуть бути виконані:

   • Біопсія;
   • Введення лікарських препаратів;
   • Різні хірургічні втручання.
   Гастроскопія

   Гастроскопія – це процедура, що дозволяє фахівцю обстежити внутрішню поверхню шлунка, стравоходу і дванадцятипалої кишки, а також – виявити захворювання або порушення в роботі цих органів.

   Під час гастроскопії може бути проведено ендоскопічне лікування або діагностичні маніпуляції.

   Оглянути шлунок і стравохід лікар може за допомогою гнучкого апарату з камерою і підсвічуванням – гастроскопа.

   Ви можете пройти процедуру гастроскопії в Центрі сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос», де фахівці приділять належну увагу комфорту і безпеки пацієнта, адже гастроскопия – досить делікатна процедура, яка вимагає ретельної дезінфекції, герметичності, промивання та стерилізації обладнання.

   Відеоколоноскопія

   Відеоколоноскопія являє собою сучасний метод діагностики захворювань товстого кишечника. Дослідження дозволяє виявити різні запальні процеси, наявність злоякісних або доброякісних утворень і виразок на ранніх стадіях. Під час відеоколоноскопії також досліджується стан слизової оболонки.

   Для колоноскопії використовується гнучкий волоконно-оптичний апарат – колоноскоп. Дану процедуру проводять для дослідження хвороб товстого кишечника. Це можуть бути коліти (виразковий або звичайний), пухлини, хвороба Гіршпрунга, хвороба Крона та інші. Колоноскопія дозволяє під час її проведення взяти на гістологічний аналіз шматочок тканини, що відрізняє її від рентгенографії і є великою перевагою. Саме тому цю процедуру часто призначають для виявлення раку товстої кишки. До того ж, сьогодні це – найбільш інформативний спосіб діагностики різного характеру пухлин товстого кишечника, захворювання Крона та інших порушень на ранніх стадіях.

   Відеоколоноскопія – це досить делікатний метод дослідження, який може спровокувати психологічний дискомфорт ще перед початком процедури. У нашому Центрі колоноскопію можуть проводити як жінки, так і чоловіки, щоб забезпечити пацієнтові спокій і комфорт.

   Під час процедури оглядаються всі стінки товстої кишки зсередини, що дозволяє виявити порушення якомога раніше, завдяки чому лікування буде більш ефективним.

   Під час ендоскопічного дослідження лікар також може перевірити функціональну активність кишечника і скоротність гладкої мускулатури.

   Колоноскопія дозволяє не тільки виявити, але і усунути певні порушення, наприклад:

   • видалити стороннє тіло або поліп;
   • усунути вогнище кровотечі;
   • видалити злоякісні утворення на ранніх стадіях.

   Процедура может вызвать у пациента некий дискомфорт, так как проводится она путем введения аппарата через анальное отверстие в прямую кишку. Чтобы уменьшить эти ощущения, врачи используют местный наркоз (в виде мазей или гелей). Исследование проводится при помощи аппарата Fujinon Advancia EC-600 WL.

   Фахівці Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» дбають про комфорт пацієнта, тому для процедури кожному видають одноразову нижню білизну.

   Колоноскопія під наркозом (уві сні і без болю)

   У нашому Центрі є можливість проведення колоноскопічного дослідження під наркозом відповідно до європейських стандартів. Препарат допомагає пацієнтові поринути в лікувальний сон, щоб повністю позбутися від дискомфорту, болю і страху. Наркоз не завдає організму ніякої шкоди і швидко руйнується.

   Дитячий ендоскопіст

   Доктор работает в диагностической и лечебной эндоскопии в направлении гастроэнтерологии и отоларингологии. Сергей Александрович владеет техникой проведения эндоназальной риноскопии и видеориноскопии, которая позволяет осмотреть аденоиды и голосовые связки через носовые ходы. Также проводит колоноскопию, эзофагогастродуоденоскопию, бронхоскопию. Выполняет лигирование варикозно расширенных […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.