Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ СУГЛОБІВ

  Показником ефективно проведеного курсу з фізичної реабілітації пацієнта після операції з ендопротезування тазостегнового або колінного суглобу є повне відновлення якості життя пацієнта, та повернення до корисних звичок з урахуванням деяких протипоказань.

  Життя після ендопротезування має бути не гіршим ніж до, а в більшості випадках навіть ліпшим завдяки відсутності хронічного больового синдрому та обмеженості руху кінцівки.

  Реабілітація після операції по заміні тазостегнового або колінного суглоба ділиться на 3 основних післяопераційних періоду:

  Реабілітаційні періоди

  · Ранній реабілітаційний період — перші 2 тижні після операції

  З пацієнтом проводиться гімнастика під контролем фахівця з фізичної терапії, відточуються навички зміни положення з лежачи на сидячи, з сидячи на стоячи та у зворотному порядку, а також навички пересування з милицями або костилями.

  Методика ранньої реабілітації вже багато років використовується в усьому світі та зарекомендувала себе як найефективніша, так як завдяки ранньому втручанню мультидисциплінарної реабілітаційної команди у процес відновлення пацієнта, з високою ймовірністю виходить уникнути ускладнень та повернути пацієнта до звичної якості життя у найкоротші терміни.

  · Пізній реабілітаційний період — до 2 місяців після операції

  Пацієнт займається реабілітацією самостійно, а також відвідує заняття. Основні цілі — відновлення сили та еластичності м’язів, а також відновлення навичок вирішення побутових задач.

  · Віддалений реабілітаційний період — до 6 місяців після операції

  Продовжується робота під наглядом та контролем спеціаліста з реабілітації. Впроваджуються ускладненні вправи для відновлення функціонального стану кінцівки та навички ходьби без опори.

  Методи реабілітації мультидисциплінарної команди центру сімейного здоров’я та реабілітації «Геліос»:

  · Масаж;
  · Фізіотерапевтичні вправи;
  · Апаратна фізіотерапія;
  · Ударно-хвильова терапія;
  · Рефлексотерапія, іглоуколювання;
  · Кінезіотейпування;
  · Ортезування.