Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Гематологія

  Лікар-гематолог – це фахівець, який вивчає, лікує і займається профілактикою проблем, пов'язаних із захворюванням крові та кровотворних органів. До них відносяться хвороби, внаслідок яких порушується кількість, функціонування і будова клітин крові (еритроцити, тромбоцити, лейкоцити), і хімічний склад плазми крові.

  Гематологія спеціалізується на діагностиці патологій кровоносної системи і їх лікування, вивчає причини виникнення захворювань. Наші лікарі володіють сучасними методиками ефективної профілактики розвитку цих захворювань. Також при необхідності вони працюють в комплексі з фахівцями інших областей медицини.

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Якими проблемами займається гематолог?

   • Різного походження анемія;
   • мієлома (рак клітин крові);
   • мієлоїдний лейкоз;
   • лімфоїдний лейкоз;
   • проблеми зі згортанням крові;
   • хвороба Віллебранда.

   Щоб потрапити на прийом до гематолога, потрібно попередньо здати загальний аналіз крові, а також підготувати всю необхідну медичну документацію.

   Для більш точної діагностики лікарем можуть бути призначені такі додаткові дослідження, як пункція органів кровотворення або цитохімічний аналіз.

   Необхідність тих чи інших досліджень або процедур підбирається для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

   Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» пропонує послуги фахівців гематології високої кваліфікації з великим досвідом роботи.

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.