Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Лабораторні дослідження

  Широкий спектр лабораторних досліджень дозволяє на ранньому терміні виявити патологічні порушення, які відбуваються в організмі.

  Лікар може отримати інформацію про реальний стан здоров'я людини, стежити за змінами і динамікою тієї чи іншої хвороби і ефективністю призначеної терапії.

  Функції лабораторної діагностики:

  • встановлення точного діагнозу;
  • вивчення функціонування різних систем і окремих органів людини за допомогою проведених аналізів;
  • виявлення порушень і патологій на різних стадіях;
  • контроль динаміки захворювання;
  • аналіз ефективності лікування.   В наш час саме завдяки лабораторним дослідженням фахівці можуть отримати практично всю необхідну інформацію для встановлення діагнозу та контролю призначеного лікування.

   У Центрі сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» можна здати аналізи в будь-який день і негайно отримати результати, які в разі потреби прокоментує фахівець потрібного напрямку, яких в нашому Центрі більше 30.

   Загальний аналіз крові: визначення кількості різних клітин крові. Біохімічний аналіз: отримання інформації про функціонування нирок і печінки, а також – про рівень холестерину і кількості цукру.

   Серологічне дослідження: перевірка наявності антитіл до герпесу, краснухи, сифілісу, гепатиту, токсоплазмозу, хламідіозу та інших захворювань.

   Імуноферментний аналіз: визначення рівня розвитку хвороби і оцінка результатів проведеної терапії, а також – отримання інформації про раніше перенесені захворювання.

   Крім цього, аналіз крові дозволяє визначити рівень гормонів щитовидної залози, статевих гормонів, вагітність тощо.

   У нас є спеціальні програми і пакети послуг, що дозволяє пацієнтам зекономити.

   Перед взяттям крові для різних досліджень необхідно:

   Напередодні взяття крові виключити:
   • виключити з раціону жирну їжу і спиртні напої;
   • звести до мінімуму фізичні навантаження;
   • уникати стресових ситуацій;
   • виключити фізіотерапевтичні процедури і застосування оральних контрацептивів;
   • перервати медикаментозне лікування (за погодженням з лікарем).
   Стандартне взяття крові здійснюють вранці

   Стандартний аналіз крові береться вранці на голодний шлунок в лабораторії лікувально-профілактичного центру. Пацієнт лежить або сидить, знаходиться в стані повного фізіологічного спокою. Кров беруть з ліктьової вени з дотриманням норм антисептики і асептики. Перед взяттям аналізу пацієнтові потрібен 15-ти хвилинний відпочинок.

   Згортання крові

   Якщо необхідно дослідити систему гемостазу на тлі прийому лікарських препаратів, які впливають на згортання крові, потрібно відзначити це в напрямку.

   При дослідженні функції щитовидної залози

   Якщо необхідно провести дослідження функцій щитовидної залози в період терапії ліками, які містять гормони щитовидної залози, його проводять через добу після останнього прийому даного препарату. Також за 2-3 дня до забору крові необхідно виключити препарати що містять йод.

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці. Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.