Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Масаж

  Лікувальний масаж є стародавнім методом відновлення і поліпшення здоров'я, ефективність і актуальність якого не втрачається до сих пір. Масаж – це невід'ємна частина лікувального комплексу при появі різних захворювань, особливо якщо справа стосується опорно-рухової системи. Чому ж він ефективний?

   Лікувальний масаж безпосередньо впливає і на рецептори, які знаходяться на поверхні тіла, і на внутрішні структури (м'язи, органи, судини).

   При правильному підборі техніки масажу поліпшується кровообіг і відтік крові з внутрішніх тканин і органів. Відбувається стимуляція викиду активних біологічних речовин, які покращують захисну функцію організму, в кров.

   Які захворювання лікує масаж?

   1. Підвищений або знижений тиск.
   2. Хронічний артрит, остеохондроз, радикуліт.
   3. Знижений тонус кишечника, знижена кислотність при хронічній формі гастриту.
   4. Бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія.
   5. Запалення статевих органів.
   6. Порушення кровообігу.
   7. Проблеми опорно-рухової системи (травми, переломи тощо).
   8. Мігрені.

   Ефективність лікувального масажу досягається в основному при проходженні курсу, кількість процедур підбирається фахівцем в індивідуальному порядку, виходячи з проблеми і стадії її розвитку.

   Поліпшення самопочуття можна відчути вже після декількох сеансів.

   Ассистент физического терапевта, массажист. В 2019 году закончил Приднепровскую государственную академию физической культуры и спорта по специальности физическая терапия, эрготерапия. Окончил медицинские курсы лечебного, спортивного и классического массажа. Опыт работы более 5-ти лет. Проводит оценивание функционального состояния (амплитуда движения в […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожної дитини. При бажанні, батьки можуть записатися на зручний для них час, що усуне необхідність чекати в черзі під кабінетом. Час прийому не обмежений, тому вся увага фахівця буде зосереджена тільки на дитині. У разі виникнення будь-яких питань, батьки можуть уточнити інформацію в телефонному режимі з персональним лікарем. Ми робимо все, щоб і батьки і діти відчували себе комфортно в нашому закладі.

   Що важливо, технічне оснащення клініки дозволяє здавати всі необхідні аналізи і проходити процедури на місці, що явно заощадить час. Це дозволить оперативно діагностувати проблему і також на неї реагувати, що сприяє швидкому одужанню дитини.

   • проводять комплексну діагностику для часто хворіючих;
   • роз'яснять, як підвищити імунітет у дитини;
   • здійснюють спостереження за дітьми до року;
   • можливість консультації вузьких фахівців усіх спеціальностей.