Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Нефрологія

  Нирки – це вкрай важливий орган, який виконує в організмі функцію фільтрації. Захворювання, пов'язані з порушеннями роботи нирок, частіше за все не подають відчутних ознак, особливо на ранніх стадіях. Діагностувати їх можна тільки за допомогою лабораторних або ж інструментальних досліджень. Про небезпечні зміни можуть сигналізувати біль у спині і періодична субфебрильна температура тіла. Якщо Вас турбують ці симптоми, необхідно якомога швидше звернутися до фахівця.

   Профільні захворювання нефрології:

   • Різної інтенсивності інфекція нирок (пієлонефрит), гострий або хронічний гломерулонефрит;
   • ураження нирок при цукровому діабеті;
   • наслідки ГБ;
   • ниркова недостатність;
   • хвороба Лібмана-Сакса;
   • ІСШ;
   • нефротичний синдром;
   • набряковий синдром.

   Порядок проведення діагностики

   Для правильної діагностики захворювань нирок необхідний комплексний підхід фахівця, що володіє знаннями як в своєму напрямку, так і в суміжних. Для проведення різних обстежень професійний нефролог повинен використовувати сучасне технічне обладнання.

   В першу чергу пацієнт повинен здати ряд аналізів. Наприклад, аналіз крові на імунологію і біохімію, різні аналізи сечі (загальний, добова протеїнурія, аналіз по Нечипоренко, посів на флору та інші). Нефролог може також призначити ультразвукове дослідження нирок або ниркових судин, комп'ютерну томографію та інші необхідні заходи. Метод обстеження залежить від стану пацієнта і індивідуальний для кожного.

   За яких симптомах варто звернутися до лікаря-нефролога?

   Якщо Ви помітили у себе такі ознаки тих чи інших захворювань нирок, або ж хочете запобігти їх появі, необхідно проконсультуватися з фахівцем-нефрологом.

   Біль в попереку, кількість сечі при сечовипусканні зменшилася, з'явилася набряклість обличчя і кінцівок, в сечі з'явилася кров, яка візуально помітна, або білок, який можна виявити тільки при проведенні аналізів.

   Якщо Ви дбаєте про свій організм, зверніться за консультацією до фахівців Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос». Ми Вам допоможемо!

   Зав. отделением нефрологии КЗ «Днепропетровская областная клиническая больница им. И.И. Мечникова» (2005 до сих пор); Образование высшее, в 1982 г. окончила Днепропетровский медицинский институт, специальность — лечебное дело, квалификация — врач. Автор 10 научных публикаций, член почечного фонда Украины. Областной […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.