Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Офтальмологія

  Лікар-офтальмолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб очей, слізних залоз і вік, а також – на корекції зору і запобігання його погіршення. Завдяки зору людина здатна сприймати навколишній світ таким, яким він є. Тому варто приділяти особливу увагу здоров'ю очей. До порушення функцій очей можуть призвести великі навантаження, стрес, перевтоми і навіть екологічні фактори. Але це всього лише частина причин, за якими можуть виникнути запальні або інші захворювання. Найчастіше вони не несуть загрозу для життя, але значно погіршують її якість, обмежуючи трудові та фізичні здібності людини.   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Якими захворюваннями займається офтальмолог:

   • Короткозорість (міопія) – дефект, при якому порушується гострота зору при погляді на предмети, які далеко знаходяться.
   • Далекозорість (гіперметропія) – дефект, при якому гострота зору знижується при погляді на близько розташовані предмети.
   • Пресбіопія – вікова патологія, пов'язана зі старінням очного кришталика.
   • Астигматизм – порушення, викликане неправильною формою кришталика або рогівки.
   • Попадання в око стороннього тіла, травма очного яблука.
   • Кон'юнктивіт – запальний процес слизової оболонки ока і повік.
   • Запалення повік (блефарит).
   • Ячмінь – запальний процес волосяного мішечка вії або сальної залози.
   • Ірит, кератит, склерит – запалення різних ділянок очей.
   • Глаукома – збільшення тиску всередині ока.
   • Катаракта.
   • Відшарування і дистрофія сітківки.

   Профілактична консультація рекомендується людям з цукровим діабетом, ГБ, атеросклерозом, захворюваннями нирок, постінсультної реабілітації, підозрами на різні утворення в головному мозку, патологіями вагітності. Дані порушення дуже часто негативно впливають на зір, тому необхідно регулярно оглядатися у професійного офтальмолога, щоб уникнути необоротних наслідків.

   СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАНЬ ОЧЕЙ:

   — зниження гостроти зору при погляді на предмети, що знаходяться поблизу чи далеко;
   — тяжкість, печіння, різь, відчуття «піску», біль в очах;
   — сльозотеча, виділення з очей;
   — локальне або загальне почервоніння склери очей;
   — поява темних крапок і плям у полі зору;
   — загальне звуження поля зору;
   — поява туману і кілець перед очима;
   — дискомфорт в очах на світлі;
   — порушення нічного зору;
   — порушення сприйняття кольору;
   — травми очей, потрапляння в око агресивних хімічних речовин і чужорідних тіл.

   У разі появи навіть хоча б одного симптому з цього списку варто сходити до офтальмолога. Своєчасно виявлена проблема дозволить мінімізувати наслідки.

   Досвідчений лікуючий офтальмолог Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» своєчасно діагностує захворювання, призначить оптимальне лікування і допоможе вам зберегти гостроту зору.

   Специализация: врач-офтальмолог Опыт работы: 5 лет Направления работы: диагностика зрения, коррекция зрения

   Окончила Днепропетровскую медицинскую академию в 1997 году. В 1999 году получила сертификат по специальности офтальмология ( интернатура). С 1999 г. работала в Днепропетровской клинической больнице на ЗТ филии ЦОЗ АТ «Укрзалізниця» Стаж работы офтальмологом 23 года

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.