Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  ПЕДІАТРІЯ

  Дитяче здоров'я є для нас основним пріоритетом. Ми допоможемо кожному з батьків пройти через труднощі, які будуть виникати на шляху розвитку і дорослішання дитини.

  Лікарі нашого Центру приділяють кожному випадку особливу увагу і пропонують виключно ефективне рішення проблеми.

  Ми створили такі умови, щоб батьки і їхні діти відчували себе максимально комфортно. Вам не доведеться витрачати час на очікування своєї черги, так як розклад фахівців автоматизовано. Лікар оглядає кожну дитину не поспішаючи, детально вивчає історію хвороб, симптоми і інші необхідні аспекти.

   Завдання педіатра – стежити за станом здоров'я дитини з моменту народження і до повноліття. Тому знайомство з ним відбувається в перші дні життя малюка. Наші лікарі не тільки забезпечать умови для правильного розвитку дитини, але і навчать батьків основним правилам і особливостям годування. Також для кожного маленького пацієнта оформляється календар щеплень.

   У центрі сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» можна провести всі необхідні вакцинації під наглядом педіатра та сімейного лікаря.

   Сімейний лікар врач для декларантів консультація безоплатно

   Сімейний лікар врач для НЕ декларантів консультація 400грн

   ФЛГ або результат проби Манту (мати при собі)

   Форма 063 — прививка (мати при собі)

   Сімейний лікар/педіатр - консультація

   В який момент варто звернутися до лікаря-педіатра?

   — для проведення планових оглядів;

   — для проходження профілактичного огляду перед вступом до навчальних закладів (дитячий сад, школа);

   — регулярні відвідування лікаря необхідні в разі наявності у дитини будь-яких хронічних захворювань;

   — при виникненні у дитини ознак розвитку гострого захворювання: висип, рідкий стілець, кашель, які супроводжуються значним підвищенням температури – більше 38,0-38.5 град.;

   — при необхідності комплексного обстеження;

   — при бажанні провести планову вакцинацію дитини якісними вакцинами в комфортних умовах.

   — при бажанні провести планову вакцинацію дитини якісними вакцинами в комфортних умовах.

   Неонатолог, педіатр
   Педіатр. Лікар вищої категорії

   Специализация: Врач – педиатр высшей категории Стаж работы – 39 лет Образование: — 1982г. – закончила Днепропетровский Медицинский институт. Специализация – педиатрия. — 1986г. – 2022г. – заведующая инфекционно-боксовым отделением Днепропетровской областной  детской клинической больницы. Владеет самыми современными методиками диагностики и лечения […]

   Специализация: Врач-педиатр Стаж работы – 13 лет Образование: высшее — с 2000 по 2006 – обучение в Харьковском национальном медицинском университете по специальности «Педиатрия»; — с 2003 по 2007 работала медицинской сестрой ургентно-травматологического отделения ГБМЛ №18 г.Харьков — с 2006 […]

   Чому обирають нас?

   Наша мета – створити максимально сприятливі умови для дітей і їх батьків. Вам не доведеться відчувати дискомфорт очікування своєї черги під кабінетом, адже є можливість записатися на прийом в будь-який зручний час. Доктор приділить дитині стільки часу, скільки буде необхідно для якісного та ефективного огляду. Будь-яку інформацію і відповіді на питання, що цікавлять батьків можна отримати по телефону безпосередньо від лікуючого лікаря.

   Ми дбаємо про те, щоб кожен клієнт був задоволений результатом і відчував себе комфортно. Тому ми використовуємо сучасне технічне обладнання, яке дозволяє проводити всі необхідні дослідження на місці з метою економії часу.