Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Дитячий лікар гінеколог в Дніпрі

  Кожна дівчинка народжується з уже розвиненими на певному рівні жіночими органами, такими як матка, яєчники і маткові труби. Тому і можливість появи проблем навіть у крихітній дівчинки виключати не варто. Для таких випадків дитячий лікар гінеколог і проводить обстеження та в разі чого призначає лікування.

   Жіноче здоров'я та її репродуктивні функції формуються з самого народження. Саме тому необхідно приділяти увагу на здоров'я статевої системи не тільки в зрілому віці, але і протягом усього розвитку. При появі будь-яких симптомів відхилення від норми, потрібно якомога швидше проконсультуватися з дитячим гінекологом.

   Дитячий лікар гінеколог проводить прийом
   Консультація дитячого лікаря гінеколога

   Коли варто записатися на прийом до гінеколога?

   Багато батьків не замислюються про те, що навіть маленькій дівчинці необхідно регулярно відвідувати лікаря-гінеколога.

   Перший раз рекомендується відвідати гінеколога у віці до 1 року. На першому прийомі фахівець не тільки оглядає дитину, а й консультує батьків в питаннях особливостей статевого розвитку і дозрівання, вибору засобів особистої гігієни і їх використання.

   Важливо, щоб огляд маленької пацієнтки проводив виключно дитячий фахівець, який знає основи дитячої психології.

   Недооцінка проявів «стертих» форм захворювань жіночих органів може привести до порушення репродуктивної функції і розвитку хронічних захворювань дівчинки в майбутньому.

   У разі, коли необхідно більш детальне обстеження, консультації проводяться спільно з іншими фахівцями: хірургом, неврологом, ендокринологом, дерматологом, нефрологом.

   Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» надає всі можливості для комфортної діагностики та ефективного лікування захворювань дитини. Ми гарантуємо коректність, обережність і особливу уважність дитячого лікаря-гінеколога при огляді Вашої дитини.

   У нашій клініці працюють виключно професіонали своєї справи!

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожної дитини. При бажанні, батьки можуть записатися на зручний для них час, що усуне необхідність чекати в черзі під кабінетом. Час прийому не обмежений, тому вся увага фахівця буде зосереджена тільки на дитині. У разі виникнення будь-яких питань, батьки можуть уточнити інформацію в телефонному режимі з персональним лікарем. Ми робимо все, щоб і батьки і діти відчували себе комфортно в нашому закладі.

   Що важливо, технічне оснащення клініки дозволяє здавати всі необхідні аналізи і проходити процедури на місці, що явно заощадить час. Це дозволить оперативно діагностувати проблему і також на неї реагувати, що сприяє швидкому одужанню дитини.