Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Дитячий ортопед в Дніпрі

  У дитинстві у людини активно розвивається і формується опорно-рухова система. Щоб не допустити утворення серйозних проблем, важливо контролювати зміни кістково-м'язової системи дитини.

   Вже з першого місяця життя до року дитина повинна пройти огляд дитячого ортопеда з профілактичною метою, навіть якщо будь-які відхилення або патології відсутні. Ознаки захворювань опорно-рухової системи не завжди помітні на ранніх стадіях. Тому варто регулярно звертатися до фахівця, щоб вчасно їх вилікувати або запобігти появі.

   Консультація в ранньому віці необхідна також для виявлення можливих вроджених патологій, серед яких клишоногість, різні вивихи, зміна м'яких тканин скелета і нервів шийного відділу, неправильний розвиток кульшового суглоба, деформація грудної клітки.

   Звертатися до ортопеда необхідно щороку для своєчасного виявлення остеохондрозу, плоскостопості, сколіозу, рахіту і можливих патологічних захворювань.

   Якщо дитина скаржиться на біль у хребті, кістках і суглобах, або ви помітили у дитини будь-які деформації грудної клітки або кінцівок, неправильну ходу або ж інші видимі відхилення, слід якомога швидше записатися на прийом до дитячого ортопеда.

   Чому варто вибрати ортопедію нашого Центру

   1. Сучасні технології дозволяють швидко і ефективно діагностувати проблему.
   2. Ми враховуємо особливості кожного пацієнта і гарантуємо індивідуальний підхід.
   3. Можливість усунути навіть найсерйозніші труднощі завдяки комплексному лікуванню і співпраці фахівців різних профілів.
   4. У лікуванні дитини також беруть участь фізіотерапевти, травматологи, масажисти, фахівці з ЛФК.
   5. Кабінети для масажу, лікувальної фізкультури та фізіотерапії, оснащені сучасним обладнанням та інвентарем.
   6. Комфорт і всі необхідні умови.

   Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» — це, перш за все, фахівці з високим рівнем кваліфікації та бажанням допомогти кожному пацієнту.

   Дитячий хірург–ортопед

   Хирург — ортопед детский І квалификационной категории. Член Днепропетровской областной ассоциации детских хирургов. Михаил Федорович закончил Днепропетровскую Государственную Медицинскую Академию в 2004 г., начало практики в 2006 г. Стаж работы — более 12 лет. Закончил курсы повышения квалификации в 2016 […]

   Дитячий хірург–ортопед

   Детский хирург–ортопед первой категории. Стаж работы 21 год. Занимается ведением детей от рождения и до 18 лет. Основной задачей является диагностика, профилактика и лечение заболеваний детского возраста. Диагностика таких патологий, как грыжа (паховая и пупочная), водянка яичка, дисплазия тазобедренных суставов, […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожної дитини. При бажанні, батьки можуть записатися на зручний для них час, що усуне необхідність чекати в черзі під кабінетом. Час прийому не обмежений, тому вся увага фахівця буде зосереджена тільки на дитині. У разі виникнення будь-яких питань, батьки можуть уточнити інформацію в телефонному режимі з персональним лікарем. Ми робимо все, щоб і батьки і діти відчували себе комфортно в нашому закладі.

   Що важливо, технічне оснащення клініки дозволяє здавати всі необхідні аналізи і проходити процедури на місці, що явно заощадить час. Це дозволить оперативно діагностувати проблему і також на неї реагувати, що сприяє швидкому одужанню дитини.