Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Система фізичної реабілітації «Adeli» для дітей з інвалідністю

  Система центру Adeli – це багатопрофільний і ефективний підхід до реабілітації дітей з синдромом Дауна, з ДЦП, аутизмом, когнітивними розладами. Також включає в себе допомогу дорослим пацієнтам, які перенесли інсульт, ЧМТ або спінальну травму.

  Курс починається з групової комплексної консультації тих фахівців, які будуть займатися реабілітацією дитини. Невропатологом проводиться детальна діагностика з подальшими рекомендаціями масажиста і фізичного терапевта щодо реабілітації пацієнта. Роль фізичного терапевта – оцінити можливості дитини, вибрати реабілітаційну програму і визначити наповнення курсу.

  Що входить в реабілітаційний курс

  1. Консультації.

  2. Пасивна і активна фази фізіотерапії (тривалістю 90-120 хв).

  Під час пасивної фази опрацьовується мобілізація груп суглобів, поліпшується еластичність зв'язок і м'язів. Активна фаза має на увазі роботу над поліпшенням координації, рухових функцій, почуття балансу.

  3. Масажні процедури.

  Тонізують м'язові тканини, розслаблюють ЦНС дитини.

  4. Корекція постави методом функціонального кінезіотейпування.

  Програма курсу передбачає комплекс сучасних процедур для зниження навантаження на нервову систему, поліпшення опорно-рухової функції, почуття балансу і координації.

  Наше завдання – допомогти дітям з обмеженими можливостями відчути життя по-новому, стати впевненіше, набути нових навичок, скорегувати рухові можливості. Над реабілітацією працюють фахівці абсолютно різних напрямків, але саме комплексний підхід дозволяє отримати видимий результат навіть до найбільш складних пацієнтів.

   Ассистент физического терапевта, массажист. В 2019 году закончил Приднепровскую государственную академию физической культуры и спорта по специальности физическая терапия, эрготерапия. Окончил медицинские курсы лечебного, спортивного и классического массажа. Опыт работы более 5-ти лет. Проводит оценивание функционального состояния (амплитуда движения в […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожної дитини. При бажанні, батьки можуть записатися на зручний для них час, що усуне необхідність чекати в черзі під кабінетом. Час прийому не обмежений, тому вся увага фахівця буде зосереджена тільки на дитині. У разі виникнення будь-яких питань, батьки можуть уточнити інформацію в телефонному режимі з персональним лікарем. Ми робимо все, щоб і батьки і діти відчували себе комфортно в нашому закладі.

   Що важливо, технічне оснащення клініки дозволяє здавати всі необхідні аналізи і проходити процедури на місці, що явно заощадить час. Це дозволить оперативно діагностувати проблему і також на неї реагувати, що сприяє швидкому одужанню дитини.