Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Дитяча гастроентерологія

  Гастроентеролог – лікар, профілем якого є діагностика та лікування кишечника, шлунка, жовчного міхура і печінки. Захворювання травної системи часто характеризуються дискомфортними і хворобливими відчуттями, оскільки вони мають інфекційний або запальний характер.

  Дитячий гастроентеролог Центру сімейного здоров'я «Геліос» допоможе дитині позбутися від болю і нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту.   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Шлунок дитини відрізняється від дорослого, оскільки його слизові оболонки не тільки більш ніжні, але ще і характеризуються рясним кровопостачанням. Причиною високої сприйнятливості дитини до джерел інфекцій шлунково-кишкового тракту є факт виділення меншої кількості шлункового соку, антибактеріальні властивості якого, до того ж, значно нижче. Саме тому багато проблем травної системи починаються в ранньому дитинстві.

   Які захворювання лікуються в дитячому відділенні гастроентерології?

   • Різні форми гастриту, дуоденіт.
   • Виразкова хвороба дванадцятипалої кишки і шлунку.
   • ГЕРХ.
   • Синдром роздратованого кишечника.
   • Проблеми з печінкою, жовчним міхуром і підшлунковою залозою.
   • Запалення кишечника.
   • Непереносимість певних груп продуктів.

   При появі яких симптомів необхідно звернутися до фахівця?

   Запор хронічної форми.

   Якщо у дитини у віці до 1 року при штучному годуванні самостійний стілець відсутній більше доби — у нього запор. Іноді причиною його появи можуть бути не тільки захворювання шлунково-кишкового тракту, але частіше за все запор є одним із симптомів проблем, пов'язаних з роботою кишечника.

   Пронос

   Найчастіше пронос обумовлений появою в організмі ротавірусної інфекції або певних бактерій, що викликають характерні захворювання. Також причиною проносу може бути секреторна недостатність органів шлунково-кишкового тракту.

   Характерними ознаками гострих випадків, при яких лікування необхідно почати якомога швидше, є наявність в калових масах кров, залишки їжі і слиз.

   Нудота і блювотні позиви

   Блювота може бути симптомом харчового отруєння або інфекційного захворювання. У дитини шкільного або дошкільного віку вона може бути ознакою паразитарного зараження. Якщо нудота і блювота повторюються часто, необхідно в терміновому порядку записатися на прийом до гастроентеролога, так як вони можуть бути симптомами гастриту, гепатиту, шлункової виразки, непрохідності кишечника або жовчних проток.

   Втрата ваги, поганий апетит

   Проблеми з вагою і апетитом іноді можуть бути ознакою таких гастроентерологічних захворювань, як гепатит, коліт, виразка, целіакія або дисбактеріоз кишечника.

   Метеоризм

   Для немовлят коліки є тимчасовими особливостями організму. А ось вже в шкільному і навіть дошкільному віці метеоризм може бути викликаний неправильним харчуванням або сигналізувати про появу серйозних проблем: слизового коліту, запалення підшлункової залози та інших диспепсичних захворювань. В такому випадку необхідно проконсультуватися з фахівцем для подальшого лікування.

   Біль у черевній порожнині

   Вона може бути викликана різними причинами: запалення, запор, пухлина, механічні причини, інфекційні захворювання. Якщо біль виникає регулярно, потрібно якомога швидше записати дитину до гастроентеролога. Якщо біль гостра – викличте швидку медичну допомогу.

   Специфічний запах з рота.

   Запах гнилі з'являється при захворюваннях стравоходу або коли знижена кислотність.

   Солодкуватий запах свідчить про проблеми з печінкою.

   При гельмінтозі, захворюваннях підшлункової залози або дисбактеріозі відчувається запах ацетону. Хімічний запах в свою чергу може бути симптомом дискінезії жовчного міхура, а кислуватий – гастриту, підвищеної кислотності і рефлюкс-езофагіту.

   Дитячий гастроентеролог

   Научный сотрудник отдела детской гастроэнтерологии (к.м.н), врач-гастроэнтеролог детский. Занимается диагностированием и лечением заболеваний желудочно-кишечного тракта у детей с самого рождения и до подросткового возраста. Оказывает квалифицированную лечебную и профилактическую помощь детям с гастроэнтерологическими проблемами, для каждого ребенка разработает индивидуальную программу […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожної дитини. При бажанні, батьки можуть записатися на зручний для них час, що усуне необхідність чекати в черзі під кабінетом. Час прийому не обмежений, тому вся увага фахівця буде зосереджена тільки на дитині. У разі виникнення будь-яких питань, батьки можуть уточнити інформацію в телефонному режимі з персональним лікарем. Ми робимо все, щоб і батьки і діти відчували себе комфортно в нашому закладі.

   Що важливо, технічне оснащення клініки дозволяє здавати всі необхідні аналізи і проходити процедури на місці, що явно заощадить час. Це дозволить оперативно діагностувати проблему і також на неї реагувати, що сприяє швидкому одужанню дитини.