Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Відділення дитячої кардіоревматології

  Ця сфера медицини має на увазі діагностику і лікування захворювань, пов'язаних з роботою серця, судинами, сполучною тканиною і суглобами.

  Будь-яке порушення в поведінці або розвитку дитини свідчить про необхідність звернення до кардіоревматолога.

  Фахівці Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» знайдуть причину порушення, виявлять проблему на найбільш ранній стадії, проведуть якісну діагностику і призначать ефективне лікування для органів серцево-судинної системи дитини, якщо воно буде необхідне.   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Коли варто звернутися до дитячого кардіолога за консультацією

   1. У дитини опухли суглоби.

   2. Млявий стан, втома.

   3. Дитина потіє більше, ніж зазвичай.

   4. Регулярні головні болі, запаморочення, непритомність.

   5. Біль у грудній клітці.

   6. Задишка, навіть при незначних навантаженнях.

   7. Порушення частоти пульсу, аритмія.

   8. Дефіцит або надлишок маси тіла.

   9. Дитина часто застуджується або хворіє на ангіну.

   Якщо Ви виявили хоча б один з цих ознак, обов'язково зв'яжіться з адміністраторами нашого Центру, щоб записатися на прийом до дитячого кардіоревматолога.

   Образование: (2020г.) Днепропетровская областная станция переливания крови Повышение квалификации. Вопросы изосерологии и профилактики посттрансфузионных осложнений. (2019г.) Днепропетровская медицинская академия МОЗ Украины, факультет последипломного образования Повышение квалификации, предаттестационный цикл. Специальность: педиатрия. (2018г.) Национальная медицинская академия последипломного образования им. П.Л. Шупика. Специальность: […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожної дитини. При бажанні, батьки можуть записатися на зручний для них час, що усуне необхідність чекати в черзі під кабінетом. Час прийому не обмежений, тому вся увага фахівця буде зосереджена тільки на дитині. У разі виникнення будь-яких питань, батьки можуть уточнити інформацію в телефонному режимі з персональним лікарем. Ми робимо все, щоб і батьки і діти відчували себе комфортно в нашому закладі.

   Що важливо, технічне оснащення клініки дозволяє здавати всі необхідні аналізи і проходити процедури на місці, що явно заощадить час. Це дозволить оперативно діагностувати проблему і також на неї реагувати, що сприяє швидкому одужанню дитини.