Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Дитяче неврологічне відділення

  Дитячий лікар-невролог спеціалізується на вивченні нервової системи і її патологій. Він вирішує проблеми захворювань периферичної та центральної нервової системи, аналізує симптоматику, методи діагностики, механізми дитячого розвитку, способи профілактики і лікування.

  Від своєчасного і систематичного звернення до фахівця-невролога залежить розвиток малюка, його дитинство і майбутнє.   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Перший рік життя людини є фундаментальним. Тому батькам необхідно пам'ятати про планові огляди дитини неврологом кожні три місяці, починаючи з моменту народження. Здорова нервова система малюка – завдання, з яким з легкістю впорається лікар-невролог. Дотримання правил і регулярне відвідування фахівця забезпечить спокій і повноцінне життя для дитини та її батьків.

   Які захворювання відносяться до дитячої неврології

   Перинатальні ураження центральної нервової системи

   Це виниклі з різних причин порушення функцій ЦНС у новонароджених.

   Дитячий церебральний параліч

   ДЦП – це захворювання головного мозку, яке може проявлятися як в рухових, так і в психічних розладах. Це захворювання хоч і хронічне, але не прогресує. Завдяки реабілітації можна поліпшити якість життя і рівень соціалізації людини.

   Судомні розлади

   Порушення нормальної роботи головного мозку викликано електричною активністю, яка є патологічною і неконтрольованою, в клітинах його кори. Даний процес позначається як «епілептичний напад». Він характеризується спотворенням реальності, сенсорними порушеннями, конвульсіями і розладами рухової системи.

   ЧМТ, включаючи родові

   На жаль, в наш час черепно-мозковий травматизм є глобальною проблемою. Щороку в світі від ЧМТ гине приблизно півтора мільйона осіб, ще більше людей стають інвалідами. Статистика показує, що дана патологія виходить за рамки медичних проблем. Висока смертність серед активної і працездатної молодої частини населення свідчить про високу соціальну значущість проблеми.

   Гідроцефалія

   Це патологія, спричинена накопиченням надмірної кількості спинномозкової рідини в відділах головного мозку внаслідок його підвищеного вироблення, порушення резорбції або циркуляції.

   Сирингомієлія

   Поразка нервової системи, яка характеризується утворенням невеликих, що містять ліквор, порожнин і розширенням спинномозкового каналу.

   Гіперкінези

   Проявом гіперкінетичного синдрому є тики і тремор. Причиною виникнення можуть бути генетичні порушення, інтоксикації, травми, органічні ураження мозку, інфекції, медикаментозна терапія певними групами ліків.

   Гіперактивність і синдром дефіциту уваги

   Гіперактивність – це складова психофізіологічного порушення функцій мозку, яке називається СДУГ – синдром дефіциту уваги і гіперактивності. У більшості випадків ця ознака – успадкована. При СДУГ висока активність комбінується у дитини з неуважністю, що заважає сконцентрувати увагу. У деяких випадках це призводить до появи у дітей поведінкових відхилень. Найчастіше симптоми СДУГ проявляються в дошкільному віці. Приблизно у 80% дітей синдром залишається і в зрілому віці.

   Системні розлади

   Неможливість контролювати процес сечовипускання в будь-який час доби називається енурезом. Порушення може носити спадковий характер, а може стати наслідком таких форм хронічної психогении, як конфлікт між батьками або їх розлучення, поява молодших сестер і братів, початок навчання в новому місці, відрив дітей від мами, емоційне відкидання дитини, яке ще більше посилюється при виникненні енурезу.

   Які симптоми свідчать про необхідність звернення до дитячого невролога?

   Часте зригування

   Якщо зригує немовля протягом години після вигодовування, це вважається абсолютно нормальним явищем, так як відрижка – це просто контролюючий харчування рефлекс, який дозволяє дитині позбутися від надлишку повітря або їжі. Однак варто звернутися до фахівця, якщо зригування повторюється досить часто або занадто рясно.

   Нестабільний і поверхневий сон, труднощі з засинанням.

   Якщо дитина прокидається вночі, це не завжди свідчить про порушення сну. Хвилюватися і діяти варто в наступних ситуаціях:

   · дитина довго не може заснути;

   · нічні пробудження відбуваються більше двох разів за одну ніч;

   · вранці дитина примхлива, втомлена і сонна через брак відпочинку.

   Це порушення називається «інсомнія».

   Дитина ходить навшпиньки, підгинає пальці стоп

   Це явище ідентифікують як м'язова дистонія, яка викликана гіпертонусом. Проблема, яка до цього призводить, найчастіше з'являється ще при вагітності або під час пологів. Причина – киснева недостатність (гіпоксія), викликана певними шкідливими чинниками. Наслідком є ​​порушення у дитини живлення головного мозку. До факторів ризику відносяться загострення будь-яких хронічних хвороб у матері, ускладнення під час вагітності, загроза викидня, обвиття шиї дитини пуповиною тощо.

   Тремтіння в ногах, руках і підборідді

   Тремор під час плачу і не тільки — досить часте явище у більшості новонароджених. Він може бути викликаний не тільки негативними, але і позитивними емоціями. Тремтіння обумовлено також будь-якими больовими відчуттями, почуттям втоми після тривалої активності, зміною клімату і погоди, зовнішніми подразниками (яскраве світло, гучний звук), які викликають переляк тощо.

   Плач без причини

   Не завжди дитячі сльози свідчать про фізіологічні потреби або дискомфорт. Часто самостійно встановити причину плачу (і тим більше – усунути її) батькам не під силу. Саме тому необхідно звернутися до професіонала, який відповість на всі запитання й дасть ефективні поради.

   Приходьте на прийом в Центр сімейного здоров'я та реабілітації "Геліос", тут вас чекає один з найкращих дитячих неврологів в Дніпрі.

   Медицинское образование: Днепропетровская государственная медицинская академия. Год обучения: 1996-2002. Специализация: Детский невролог. Детский невролог ведет консультативный прием, диагностирует заболевания и осуществляет лечение эпилепсии, невроза, врожденных аномалий нервной системы, остеохондроза, эпилепсии и др.

   Невролог дитячий

   Специализация, должность: неврология, детская неврология врач поликлиники. Категория: первая. Стаж: 11 лет Лечение (за исключением состояний, сопровождающихся нарушением жизненно важных функций): — сосудистых заболеваний нервной системы (инсульты, хронические нарушения мозгового кровообращения (энцефалопатии); — проявлений и осложнений остеохондроза (боли в спине, […]

   Врач-невролог высшей категории. Занимается лечением детей с органическими поражениями мозга, перинатальным поражением центральной нервной системы, эпилепсией, гидроцефалией, задержкой психоречевого развития. Оказывает помощь при обмороках, головных болях, энурезе, бессоннице и других неврологических симптомах.

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожної дитини. При бажанні, батьки можуть записатися на зручний для них час, що усуне необхідність чекати в черзі під кабінетом. Час прийому не обмежений, тому вся увага фахівця буде зосереджена тільки на дитині. У разі виникнення будь-яких питань, батьки можуть уточнити інформацію в телефонному режимі з персональним лікарем. Ми робимо все, щоб і батьки і діти відчували себе комфортно в нашому закладі.

   Що важливо, технічне оснащення клініки дозволяє здавати всі необхідні аналізи і проходити процедури на місці, що явно заощадить час. Це дозволить оперативно діагностувати проблему і також на неї реагувати, що сприяє швидкому одужанню дитини.