Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Дитяче відділення отоларингології

  Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» надає послуги діагностики та лікування захворювань органів, що відносяться до отоларингологічного профілю: вуха, ніс, горло.

  Наш Центр піклується про дитяче здоров'я з самого народження.

  Найважливішим для нас є комфорт і безпека дитини, тому ми вважаємо за краще безболісні і делікатні методи лікування, щоб уникнути порушень психоемоційного стану дітей та їх батьків.

  До спеціалісту варто звернутися навіть при найменших скаргах дитини на дискомфорт ЛОР-органів. Чим швидше лікар діагностує захворювання, тим простіше, швидше і ефективніше він зможе допомогти.

   Від стану ЛОР-органів залежить не тільки слух і нюх, але і дихання, мова і навіть апетит. Дитячий організм більш чутливий до зовнішніх подразників. Батьки не завжди приділяють належну увагу до таких простих симптомів, як кашель або, наприклад, нежить. В силу віку і рівня розвитку дитини важко зрозуміти і сформулювати, що конкретно у нього болить. Тому крім вищезгаданого батькам варто звернути увагу на виділення з вух і носа, відмови дитини від їжі, порушення сну і дихання, підвищену температуру і дискомфорт при ковтанні. Все це свідчить про необхідність термінового відвідування оториноларинголога.

   Як проходить прийом дитячого оториноларинголога Центру «Геліос»

   В першу чергу лікар повинен оглянути пацієнта і проаналізувати всі симптоми, які турбують дитину. ЛОР обов'язково вивчить історію хвороб пацієнта та інформацію про хронічні або супутні хвороби інших систем органів. Після анамнезу необхідно пройти ряд діагностичних процедур, щоб лікар міг призначити ефективне лікування.

   Не бійтеся довірити свою дитину фахівцям нашого медичного центру!

   Причини для звернення до дитячого ЛОРа

   1. Нежить, утруднене носове дихання, виділення з носової порожнини.
   2. Погіршення слуху, вушна і головна біль.
   3. Відсутність апетиту.
   4. Хронічне хропіння.
   5. Придбані або вроджені захворювання шлунково-кишкового тракту.
   6. Придбані або вроджені захворювання дихальних шляхів.
   7. Сиплий голос, зміна тембру мови і спотворена вимова звуків.
   8. Швидка втомлюваність організму.

   Врач-отоларинголог высшей квалификационной категории с опытом работы 17 лет. После окончания Днепропетровской государственной медицинской академии в 2002 году по специальности «лечебное дело» прошла обучение в интернатуре по специальности «отоларингология» на базе Днепропетровской городской больницы №8 и областной больницы им. Мечникова. […]

   Отоларинголог, лікар 2-ї категорії

   Специализация: отоларинголог (ЛОР) Опыт работы: 9 лет Направления работы: гайморит; Ринит; Фарингит; Ларингит; Хронический тонзиллит; Отит; Профилактика заболеваний ЛОР – органов; Патологии слуха; Травмы уха, горла, носа; Искрытие носовой перегородки; Нарушение голоса. Врач проводит следующие процедуры: Обладает методикой эндоскопического осмотра […]

   Стаж: 21год Курсы повышения квалификации: Систематически повышает свою квалификацию. Принимает участие в тренингах, семинарах, практических школах доказательной медицины на Украине и за рубежом. НАПРАВЛЕНИЯ РАБОТЫ: Оказывает высоко квалифицированную профильную медицинскую помощь детям и взрослым. Использует современные методики диагностики профилактики лечебных […]

   Врач отоларинголог высшей категории. В 1988 году закончила Днепропетровский медицинский институт. Проводит лечение острых и хронических воспалений верхних дыхательных путей (синусит, тонзиллит, фарингит, ларингит); доброкачественных новообразований верхних дыхательных путей и шеи (гортань, глотка, полость носа и околоносовые пазухи, кости шеи) […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожної дитини. При бажанні, батьки можуть записатися на зручний для них час, що усуне необхідність чекати в черзі під кабінетом. Час прийому не обмежений, тому вся увага фахівця буде зосереджена тільки на дитині. У разі виникнення будь-яких питань, батьки можуть уточнити інформацію в телефонному режимі з персональним лікарем. Ми робимо все, щоб і батьки і діти відчували себе комфортно в нашому закладі.

   Що важливо, технічне оснащення клініки дозволяє здавати всі необхідні аналізи і проходити процедури на місці, що явно заощадить час. Це дозволить оперативно діагностувати проблему і також на неї реагувати, що сприяє швидкому одужанню дитини.