Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  СЕНСОРНА КІМНАТА

  Сенсорна кімната — приміщення, наповнене різноманітними стимуляторами, які впливають на слух, зір, дотик, вестибулярну систему. Залежно від роботи того чи іншого обладнання, регулювання освітлення, звуку, кімната може стимулювати сенсорну і рухову активність або, навпаки, розслабляти, змушуючи забути страхи і віддатися спокою в комфортному, затишному місці.

  Розвиток мозку дитини, інтелектуальної, емоційної і навіть частково рухової сфери безпосередньо пов'язано з можливостями сприймати інформацію через органи чуття.

  Основне призначення сенсорної кімнати в реабілітаційному центрі — навчити дітей фіксувати увагу і керувати ним, стимулювати позитивні емоції, розвивати уяву і підштовхувати дітей до процесу, в якому природно розвивається дитина — до гри. Таким чином можна визначити, що сенсорний вплив — це сполучення між психічним і фізичним. Основою сенсорної інтеграції є різні тренажери, на базі сучасних технологій. Вони можуть бути базою для класичної корекції і можуть використовуватися як незалежний метод реабілітації. Сенсорна корекція відбувається виключно з урахуванням особливостей дитини, потреб та бажань — добровільно і невимушено.

  Наша сенсорна кімната має наступне обладнання:

  сухий басейн, боді гамак, обіймальна машина "сквізер", платформа для падіння, м'яка підвісна платформа, тягнучийся мішок для проприоцептивної системи(панчоха,привід), підвісна система "Гелікоптер", обертаюча баланс колода, релаксаційне гніздо, сенсорні качелі-диск, баланс гойда, мякий-безкаркасний модуль тунель , і багато іншого.

  Таку кімнату можна буде адаптувати під індивідуальні особливості дитини: прибрати яскраве підсвічування, якщо в кімнаті знаходиться дитина з епіактівності; запропонувати гри для розвитку вестибулярного апарату, або дрібної моторики, або координації рухів, в залежності від потреб малюка. Сенсорна корекція дає можливість одночасно впливати і на фізичні і на психічні порушення і розвивати їх в рівній мірі. Основне призначення сенсорної кімнати в реабілітаційному центрі — навчити дітей фіксувати увагу і керувати ним, стимулювати позитивні емоції, розвивати уяву і підштовхувати дітей до процесу, в якому природно розвивається дитина - до гри.

  Хто може займатися в сенсорній кімнаті?

  Для яких дітей це особливо корисно? Займатися в сенсорній кімнаті можуть діти будь-якого віку з будь-якими потребами. Сенсорна кімната за своєю суттю — це унікальний фізичний та психологічний метод широкого профілю. Спеціальна обстановка дозволяє застосовувати будь-які методики і підійти до проблеми індивідуально.