Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Стаціонар

  Спираючись на кращу міжнародну практику надання медичної допомоги, Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» пропонує пройти лікування в стаціонарі.

  У медичному центрі «Геліос» створені максимально зручні умови для лікування та післяопераційної реабілітації в стаціонарі. У клініці комфортабельні сучасні палати для одномісного розміщення пацієнтів, двомісного розміщення, а також палати на 3-х пацієнтів, обладнані всім необхідним.

   

  При необхідності персонал вирішить проблему доставки харчування. Стаціонар клініки приймає пацієнтів щодня для надання медичного догляду та допомоги хворим.


   У Центрі Геліос застосовуються найсучасніші методики фізіотерапії, які дозволяють досягти максимальної ефективності лікування щонайшвидше і забезпечити належний рівень якості життя пацієнтів.

   При цілодобовому перебуванні проводиться спостереження висококваліфікованим медичним персоналом, виконуються медичні маніпуляції, спрямовані на швидке одужання пацієнта. Спостереження в стаціонарі клініки здійснюють компетентні лікарі і медичні сестри, які роблять маніпуляції безболісно і професійно, а також досконало володіють навичками надання оперативної допомоги кожному пацієнту. Персонал регулярно працює над підвищенням кваліфікації. Команда Центру Геліос докладає всіх зусиль, щоб пацієнти, які перебувають в нашому стаціонарі швидше отримували необхідні маніпуляції з дотриманням строгих заходів безпеки і комфорту.

   Записуйтеся в стаціонарне відділення в Геліос — і ви отримаєте комплексну повноцінну терапію і якісний медичний сервіс. У нашому центрі працюють висококваліфіковані лікарі, також «Геліос», оснащений сучасним обладнанням для діагностики та проведення лікувальних процедур; у нас доступні конкурентні ціни та зручне місце розташування (центр міста), є парковка.

   Переваги стаціонару в медичному центрі «Геліос»:

   -госпіталізація в стаціонар проводиться в будь-який час доби;

   -лікарі клініки тісно взаємодіють один з одним, забезпечуючи мультидисциплінарний підхід в лікуванні;

   -в клініці розроблені і успішно використовуються гігієнічні стандарти для всіх джерел інфекції: повітря, вентиляції, рук медичного персоналу, обладнання, приміщень та білизни;

   -нове обладнання, що дозволяє найбільш точно і якісно провести оперативне втручання;

   -застосування сучасної анестезії та малоінвазивних методик лікування, сприяє скороченню періоду відновлення;

   -дієтичне харчування і цілодобовий догляд медперсоналу за пацієнтом;

   -центр міста з власною парковкою.

   Тут ви можете розраховувати на уважний індивідуальний підхід, об'єктивну діагностику і правильно підібрану тактику лікування, про що свідчать численні вдячні відгуки наших пацієнтів.