Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.
  Слесаренко Сергій Володимирович
  Лікар хірург. Пластичний хірург. Комбустіолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор
  Записатися на прийом
  We are here for you

  Записатися на прийом

  Досвід: 35 років 

  Лікар-хірург, пластичний хірург, комбустіолог вищої категорії, член кореспондент УАН з 2004 року по відділенню медико-біологічних наук; доктор медичних наук (1996), професор (2006).

  Член правління Асоціації комбустіолог України (АКУ).

  Член European Burns Association (EBA). Член правління Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ), Асоціації хірургів України, Асоціації антиейджингу, гендерної та превентивної медицини.

  Закінчив лікувальний факультет Дніпропетровського медичного інституту в 1986 р за фахом лікар-хірург. З 1986 по 1988 рр. - клінічна ординатура, де почав цілеспрямовано займатися науковою роботою.

  Предметом дослідження були обрані опіки, опікова хвороба і її наслідки. Ця робота була закінчена у вигляді кандидатської дисертації і захищена в 1990р. Наступна дисертація на здобуття ступеня доктора наук була захищена в 1996р.

  Крім цього, Слесаренко С.В. є автором і співавтором понад 240 наукових робіт в спеціалізованих журналах і збірниках. Має 22 винаходи, які захищені авторськими свідоцтвами - 10 і патентами України - 12.

  З 2000 року працює на посаді керівника Дніпропетровського центру термічної травми і пластичної хірургії, де разом з адміністративної та лікувальною роботою приділяє велику увагу навчанню студентів і лікарів-інтернів. Підготував 3 кандидатів медичних наук за спеціальністю - хірургія (2009 - Бадюл П.А. 2010 - Гузенко Б.В., 2011 - Нор М.М.) та одного доктора медичних наук (2018 - Бадюл П.А). В даний час є керівником наукових робіт претендентів на кафедрі хірургії медичної академії. З 2011 року веде прийом пацієнтів з питань пластичної, естетичної та реконструктивної хірургії в "Клініці сімейної медицини". У 2015 році нагороджений орденом "За оборону країни". У 2017 році нагороджений Нагородою за професіоналізм і милосердя "Орден Святого Пантелеймона" в номінації "Новатор охорони здоров'я", а також орденом "За оборону Маріуполя" за допомогу нашим пораненим захисникам. Також у вересні 2017 р Слесаренко С.В. став лауреатом Міжнародної премії в галузі краси і здоров'я Stella International Beauty Award в номінації "Кращий пластичний хірург". У вересні 2021 р Слесаренко С.В. отримав нагороду Міжнародної премії в галузі краси і здоров'я Stella International Beauty Award в номінації "Персона року".

  У вересні 2021 р Слесаренко С.В. отримав нагороду Міжнародної премії в галузі краси і здоров'я Stella International Beauty Award в номінації "Персона року".

  Лікар вищої категорії за фахом хірургія, пластичний хірург, комбустіолог (опіковий хірург), доктор медичних наук, професор, член-кореспондент Української Академії наук. Основні напрями професійної діяльності - естетична пластика особи, тіла, грудей, контурна пластика тулуба і кінцівок, мікрохірургічна реконструктивна пластика грудей, реконструктивна хірургія дефектів м'яких тканин, корекція форми вух і носа. Займається науковими розробками і наданням практичної допомоги в області лікування опіків.