Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Ударно-хвильова терапія БТЛ

  Ударно-хвильова терапія є одним з найбільш ефективних методів лікування захворювань опорно-рухового апарату і хронічних болів м'яких тканин.

  Проводиться за допомогою апарату BTL -6000 SWT TOPLINE, виробленого у Великобританії! Єдиний апарат у місті з інтенсивністю імпульсу 5 (Бар) і частотою до 20 (Гц)

  Ударно-хвильова терапія покращує рухливість суглобів,
  прискорює і стимулює кровообіг в пошкоджених тканинах, сприяє руйнуванню і виведенню відкладень солей, покращує мікроциркуляцію і знімає больові відчуття вже під час першого сеансу лікування.

  Представляємо до вашої уваги новий метод терапії в Центрі «Геліос» - ударно-хвильова терапія проводиться за допомогою апарату BTL -6000 SWT TOPLINE виробництва Великобританії! Єдиний в місті з інтенсивністю імпульсу 5 (Бар) і частотою до 20 (Гц)

  Це найбільш ефективний фізіотерапевтичний метод лікування за допомогою акустичних хвиль, без оперативного втручання. Акустична хвиля передає великий потік енергії в хворобливу область. Даним апаратом генерується радіальна хвиля (м'якша ударно-хвильова терапія), розроблена для поверхневого лікування.   Основні ефекти ударно-хвильової терапії:

   • регенерація і відновлення тканини;
   • неоваскуляризация і ангіогенез;
   • знеболювання, м'язова релаксація;
   • розкладання кальцифікованих фібробластів.

   Основні області застосування:

   • ортопедія;
   • урологія;
   • косметологія;
   • дерматологія.

   Основні параметри терапії:

   інтенсивність імпульсу 5 (Бар);
   частота імпульсу (Гц) 5-15;
   кількість імпульсів в 1 сеансі: 1500-6000 залежить від площі лікування;
   частота сеансів: кожні 7 днів (можливо частіше);
   кількість процедур 3-6
   це рекомендації по протоколу.

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.