Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом

  Сб: 8:00 - 18:00 Нд: 9:00 - 18:00
  Пн - Пт: 8:00 - 20:00 Сб: 8:00 - 18:00 Нд: 9:00 - 18:00
  ‍ ‍ ‍ ‍ ‍
  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Хірургія у Дніпрі

  Фахівці хірургічного відділення Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» займаються наданням допомоги клієнтам в напрямку загальної і судинної хірургії, а також – проктології.

  Досвідчені лікарі допоможуть вирішити будь-яку проблему завдяки багатому досвіду, професійному підходу і сучасним технологіям в медицині.

   Діагностика:

   У нашому Центрі можна пройти наступні дослідження:

   • УЗД;
   • ендоскопія;
   • операції, проведення яких можливе в амбулаторних умовах (видалення утворень на шкірі, склерозування судин тощо);

   Гістологія, біопсія.

   Фахівці Центру «Геліос»

   У нашому Центрі допомогу пацієнтам надають виключно висококваліфіковані хірурги з великим досвідом практики в своїй сфері.

   Наші фахівці постійно навчаються, проходять тренінги і курси, щоб удосконалювати свій рівень.

   Всі етапи діагностики і лікування відповідають міжнародним стандартам медицини.

   Лікарі Центру «Геліос» візьмуться за будь-якої складності проблему і підберуть ефективний шлях її вирішення.

   Опытные хирурги в Днепре центра семейного здоровья и реабилитации «Гелиос» проведут консультацию и детально расскажут о необходимых последующих действиях.

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Врач-хирург высшей категории, кандидат медицинских наук Стаж работы — 14 лет. Обучение: Окончил Днепропетровскую государственную медакадемию в 2005 г. Прошел интернатуру на базе горбольницы №16 г.Днепропетровска Артем Юрьевич специализируется в общей хирургии. Доктор проводит консультативный прием и оперативное лечение. Выполняет […]

   Хірург-проктолог

   Лыков Николай Николаевич — врач проктолог первой квалификационной категории, доктор проводит диагностику и лечение заболевания толстой, прямой кишки, реконструктивно-восстановительные операции толстой и прямой кишки, лечение ректовагинальных свищей и др. Лечение: — Проктит; — Трещина заднего прохода; — Аноректальный свищ; — […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.