Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Хірургія у Дніпрі

  Фахівці хірургічного відділення Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» займаються наданням допомоги клієнтам в напрямку загальної і судинної хірургії, а також – проктології.

  Досвідчені лікарі допоможуть вирішити будь-яку проблему завдяки багатому досвіду, професійному підходу і сучасним технологіям в медицині.   Діагностика:

   У нашому Центрі можна пройти наступні дослідження:

   • УЗД;
   • ендоскопія;
   • операції, проведення яких можливе в амбулаторних умовах (видалення утворень на шкірі, склерозування судин тощо);

   Гістологія, біопсія.

   Фахівці Центру «Геліос»

   У нашому Центрі допомогу пацієнтам надають виключно висококваліфіковані хірурги з великим досвідом практики в своїй сфері.

   Наші фахівці постійно навчаються, проходять тренінги і курси, щоб удосконалювати свій рівень.

   Всі етапи діагностики і лікування відповідають міжнародним стандартам медицини.

   Лікарі Центру «Геліос» візьмуться за будь-якої складності проблему і підберуть ефективний шлях її вирішення.

   Досвідчені хірурги в Дніпрі центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» проведуть консультацію та детально розкажуть про необхідні подальші дії.

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   Хірург. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук

   Врач-хирург,  высшей категории, кандидат медицинских наук Стаж работы — 14 лет. Обучение: Окончил Днепропетровскую государственную медакадемию в 2005 г. Прошел интернатуру на базе горбольницы №16 г.Днепропетровска Артем Юрьевич специализируется в общей хирургии. Доктор проводит консультативный прием и оперативное лечение. Выполняет […]

   Хірург-проктолог

   Лыков Николай Николаевич — врач проктолог первой квалификационной категории, доктор проводит диагностику и лечение заболевания толстой, прямой кишки, реконструктивно-восстановительные операции толстой и прямой кишки, лечение ректовагинальных свищей и др. Лечение: — Проктит; — Трещина заднего прохода; — Аноректальный свищ; — […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.