Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Кардіологія у Дніпрі

  Серцево-судинна система на сьогоднішній день лідирує за кількістю випадків захворювання, включаючи інвалідність і смертність.

  Саме тому в сучасній медицині лікар-кардіолог – це один з найбільш потрібних і популярних фахівців.

  Дуже важливо звернутися до кардіолога вчасно, щоб уникнути ускладнень і необоротних наслідків.

  Ознаками необхідності обов'язкового відвідування фахівця кардіології можуть бути задишка, підвищений тиск, відчутне серцебиття, поганий сон, набряклість, больові відчуття в області серця, нестабільний ритм, швидка стомлюваність організму.

   У нашому Центрі фахівці кардіології займаються такими захворюваннями:

   • вроджені або набуті вади серця;
   • ІХС (стенокардія, інфаркт міокарда);
   • післяінфарктна реабілітація;
   • різні кардити;
   • серцева недостатність;

   Діагностика кардіологічних захворювань

   Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» надає широкий спектр діагностичних методів для обстеження органів серцево-судинної системи:

   • ЕКГ – електрокардіографія;
   • Ультразвукове дослідження серця, ЕХО-КГ;
   • Доплерографічне УЗД вен і артерій;
   • Добове моніторування електрокардіографії за допомогою холтера;
   • Добове моніторування артеріального тиску за допомогою холтера.

   Наявність сучасного обладнання для кардіологічних досліджень дає можливість детально вивчити стан органів серцево-судинної системи, виявити можливі захворювання на початкових стадіях розвитку.

   Кардіологи Центру «Геліос» відповідають за проведення первинної діагностики, з'ясування причин виникнення серцевих захворювань, складання плану ефективного лікування, детального обстеження та профілактичних дій.

   Щоб уникнути появи і розвитку будь-яких кардіологічних захворювань, необхідно регулярно проводити консультації з фахівцем, якого можна знайти в Центрі сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос».

   Лікарі-кардіологи Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» проводять первинну діагностику захворювань серця, з'ясовують причини їх виникнення, складають індивідуальний план лікування, обстеження і профілактики.

   Для профілактики захворювань серця і своєчасної якісної консультації - звертайтеся до фахівців нашого Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос».

   Специализация: кардиолог Проводит первичный амбулаторный прием с использованием индивидуального подхода к каждому пациенту, где выясняются жалобы, анамнез заболевания, проводится осмотр, пациент направляется на дообследование, при необходимости, для постановки диагноза и лечения. Лечение сложных случаев Сарай Светлана Александровна проводит в тесной […]

   Лікар-кардіолог, лікар функціональної діагностики

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.