Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  АУТИЗМ

  Розлад аутистичного спектру (РАС) проявляється в дитячому віці і залишаються на все життя. Ліків, здатних вилікувати від них, не існує. Однак ефективне лікування аутизму (точніше - компенсування і абілітація) можливо. Існують методики, які довели свою ефективність при діагнозі «дитячий аутизм». Регулярні постійні заняття допомагають усунути небажану поведінку і підвищити рівень соціальних і побутових навичок. Програма корекції складається індивідуально на основі поведінкової та інших методик. Техніку цих занять можуть освоїти і батьки, щоб знати, як спілкуватися зі своїми особливими дітьми і допомагати їм налагоджувати контакт із зовнішнім світом.

  Для лікування аутизму не існує стандартної методики, і різні фахівці дотримуються різних поглядів і використовують різні методи лікування.

  У окупаційної терапії акцент робиться на формуванні навичок повсякденному житті. Оскільки багато людей з аутизмом мають неповноцінно розвинені навички дрібної моторики, така терапія може мати для них велике значення.

  Багатопрофільні фахівці допомагають дитині розкрити свій потенціал, отримати можливість всебічного взаємодії з навколишнім світом, розвинути навички самообслуговування.


  План реабілітації розробляється нашими фахівцями індивідуально з урахуванням особливостей поведінки дитини, прогресу в його стані в процесі корекційних заходів. Батьки можуть отримати індивідуальну та сімейну консультацію у психолога, навчитися краще розуміти один одного і свою дитину, вирішити внутрішні проблеми і набути впевненості в собі і своїй дитині.

   

  Фахівці мультидисциплінарної команди проводять психологічну, психотерапевтичну, логопедичну корекцію, а також корекцію руху. Рухова реабілітація — є невід'ємною складовою курсу, а також масаж, ЛФК, нейропсихологічна активно-пасивна гімнастика, комплекс вправ на стабілоплатформі.

  Традиційні методи лікування аутизму

  — Адаптивна фізкультура.
  — Мозочкова стимуляція.
  — Нейропсихологічна корекція.
  — Слухова терапія.
  — Дитяча патопсіхокоррекція.
  — Логопедія.
  — Дефектологія.
  — Логоритміка.
  — Мануальна терапія.
  — Електростимуляція.
  — Остеопатія.
  — Мікрополярізація і поляризація.
  — Індивідуальна педагогіка.
  — Казкотерапія.
  — Холдинг терапія (терапія примусового утримання, обіймів).
  — Освітні програми.
  — Трудотерапія.
  — Фізіотерапія.

  Ми пропонуємо індивідуальний та комплексний підхід до кожного пацієнта! Завдяки висококваліфікованим спеціалістам центру «Геліос», ми пропонуємо індивідуальний та комплексний підбір методик лікування.