Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом


  Дніпро
  вул. Ломана, 17 - 08:00 - 20:00
  бул. Зоряний, 1 - 08:00 - 19:00
  вул. В.Вернадського, 18а - 08:00 - 17:00
  Новомосковськ
  ул. Гетьманская, 19 - 08:00 - 20:00


  helioscentr@gmail.com
  Стаціонар: цілодобово


  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  ЕРГОТЕРАПЕВТ

  Ерготерапія — процес відновлення, розвитку та підтримки навичок, необхідних для залучення особи з обмеженням життєдіяльності до активного повсякденного життя та занять, які вона бажає, потребує або планує виконувати, формування мотивації до таких занять, а також модифікація заняттєвої активності особи та адаптації її середовища. Ерготерапія здійснюється ерготерапевтом або під його контролем.

  Завдання ерготерапії — поліпшити якість життя, дозволити людині повернутися до звичних справ, мати змогу самостійно обслуговувати себе, урізноманітнити своє дозвілля, можливо почати працювати.

  Слово «Ерготерапія» походить від латинського ergon — праця, заняття і грецького therapia — лікування. Таким чином, ерготерапія — це зцілення через діяльність.

  В 2012 году окончила Днепропетровскую государственную академию физической культуры и спорта по направлению физическая реабилитация Проходила стажировку в Днепропетровской областной больнице им.Мечникова в отделениях: хирургии, пульмонологии, травматологии и нейрохирургии. Неоднократно участвовала в семинарах и трейнингах. На базе центра семейного здоровья […]

  Робота ерготерапевта завжди обертається навколо конкретної людини, яка має деякі обмеження але бажає жити повноцінним та активним життям. Всі засоби в ерготерапії спрямовані на відновлення звичного ритму життя людини, після травми або хвороби. Процес ерготерапії можна назвати мистецтвом в області медицини тому, що ерготерапевт користується своєю уявою та творчим мисленням до організування реабілітаційного процесу, та здійснення встановлених цілей.

  Ерготерапевт працює як із дорослими, так і з дітьми, що мають фізичні вади:

  — інсульт;
  — опіки;
  — ДЦП;
  — ортопедичні травми;
  — ураження кісток;
  — травми хребта;
  — когнітивні порушення;
  — аутизм;
  — навчання осіб з обмеженням життєдіяльності;
  — синдром дефіциту уваги і гіперактивності;
  — депресія, тривога, тощо.