Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  Гінекологія в Дніпрі

  Гінекологічний напрямок Центру сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» пропонує спектр послуг, спрямованих на діагностику, профілактику і терапію захворювань жіночих органів. Ми дбаємо про стан здоров'я жінки протягом всього її життя.   У нашому Центрі завдяки сучасним технологіям і новітньому обладнанню можна провести наступні діагностичні процедури для виявлення порушень роботи жіночої статевої системи:

   • УЗД – високоточне і безпечне навіть для немовлят і вагітних дослідження організму. За допомогою ультразвуку можна перевірити яєчники, матку, пряму кишку, фаллопієві труби, сечовий міхур, а також – визначити вагітність.
   • Відеокольпоскопія – обстеження вагінального входу, вагінальних стінок і шийки матки з впровадженням спеціального приладу кольпоскопа, Який складається з бинокуляра і освітлювального приладу з функцією збереження фотографій різних локалізацій слизової оболонки.
   • Лабораторні дослідження крові на естроген, пролактин, прогестерон, тестостерон, лютеїнізуючий і фолікулостимулюючий гормон, ПЛР-аналіз.
   • Біопсія і цитологічні дослідження.

   Пройшовши всі необхідні обстеження, Ви можете приступити до інтенсивного лікування, яке визначить фахівець гінеколог нашого Центру.

   Коли необхідно записатися на прийом до гінеколога?

   Причиною звернення за допомогою до лікаря-гінеколога може стати:

   • порушення менструального циклу (змінилася тривалість, рясність);
   • больові відчуття, кров'янисті виділення поза менструального періоду (свербіж, біль внизу живота, змінені запах і колір виділень, печіння в області статевих органів);
   • зміна сексуального партнера;
   • допомога у виборі контрацепції;
   • дискомфорт під час менопаузи.

   У Центрі сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» Ви можете звернутися за допомогою до професійних гінекологів, які мають величезний досвід роботи з захворюваннями, пов'язаними з порушеннями роботи статевих органів жінки. Не менш важливим є те, що для лікування гінекологічних хвороб ми використовуємо сучасне обладнання та ефективні методики, якими безумовно володіють наші лікарі – професіонали своєї справи.

   Вони з радістю проконсультують кожну пацієнтку, проведуть детальну діагностику, при необхідності дослідять мікрофлору піхви і призначать оптимальне та діюче лікування. Наша мета – допомогти кожній пацієнтці досягти одужання і уникнути появи інших гінекологічних проблем швидко, надійно і якісно.

   Ультразвуковое исследование беременных

   Звертаємо Вашу увагу, що ціни зі знижкою актуальні тільки при оплаті на сайті!

   У Центрі сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» працюють висококласні фахівці в області гінекології, що мають великий клінічний досвід в діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи жіночого організму. Важливим фактором у виявленні та лікуванні гінекологічних захворювань є не тільки кваліфікація лікарів, а й використання сучасного обладнання.

   Фахівці нашої клініки на консультації проведуть детальний огляд, при необхідності проведуть дослідження мікрофлори піхви і призначать додаткові методи обстеження. На підставі огляду та всіх результатів дослідження лікар-гінеколог призначить Вам оптимальне лікування, що в свою чергу призведе до бажаного результату в найкоротші терміни.

   Врач акушер-гинеколог первой категории Центра семейного здоровья и реабилитации «Гелиос». В 1982г. Закончила Днепропетровский медицинский институт В 1983г присвоено звание врача специалиста по специальности «акушер-гинеколог» Длительное время работала врачом акушер-гинеколог в женской консультации г.Днепропетровска Стаж работы по специальности акушер-гинеколог 39 […]

   лікар генетик-гінеколог

   Врач-гинеколог Центра семейного здоровья и реабилитации «Гелиос» Стаж работы по специальности 15 лет.

   Гінеколог, Лікар ультразвукової діагностики

    

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.