Ви можете записатися на прийом вказавши свої дані у формі нижче, або зателефонувавши за номером телефону

Записатися на прийом  • No products in the cart.
  Записатися на прийом
  • No products in the cart.

  ОНКОЛОГІЯ

  Непередбачуваність онкологічних захворювань робить їх діагностику і лікування складним процесом, необхідна наявність досвіду, теоретичних знань і здорового глузду.

  У Центрі «Геліос» прийом веде висококваліфікований лікар-онколог з великим досвідом роботи Черезова Юлія Юріївна.   З якими симптомами потрібно звертатися до онколога?

   У різних органів можуть бути присутніми різні симптоми, які досвідченому фахівцю «підкажуть», що хвороба вже розвивається. Якщо приходити на прийом до онколога не рідше 1 разу на рік, можливе виявлення захворювання на ранній стадії.

   Не відкладайте візит до лікаря, якщо ви відзначаєте у себе один або кілька симптомів:

    • Стрімке схуднення (хоча ви не змінювали режим харчування).
    • Незрозумілу слабкість, підвищену стомлюваність (у вас немає застуди та інших причин для такого стану).
    • Тривале підвищення температури тіла (протягом декількох місяців).
    • Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, функції кишечника — запори або діарея.
    • Кровотечі та виділення, яких ви раніше не спостерігали.
    • Головний біль, болі в кістках, біль різної локалізації незрозумілого походження.
    • Поява крові в сечі, прискорене або більш рідкісне сечовипускання.
    • Труднощі при диханні і ковтанні.
    • Рани, які довго не загоюються. Виразки неспецифічного характеру.
    • Осиплість голосу. Кашель без видимих причин. Болі в горлі.
    • Зміна виду родимок, бородавок.
    • Поява незрозумілого ущільнення в будь-якій частині тіла (особливо при його швидкому зростанні).

   При виявленні раку на ранніх стадіях можливе повне вилікування. На перших стадіях розвитку локалізація пухлини зазвичай зачіпає тільки один орган. Чим раніше діагностовано рак, тим швидше буде призначено правильне лікування.

   Діагностика онкологічних захворювань

   Для постановки правильного діагнозу необхідна своєчасна діагностика онкологічних захворювань.

   У Центрі «Геліос» використовуються такі методи діагностики, як:

   • аналізи на онкомаркери крові (СА 125, СА 15-3, СА 19-9, загальний і специфічний ПСА, РЕА UBC та інші) білки, що виробляються клітинами пухлин) — дозволяють виявити схильність до розвитку онкозахворювань, оцінити ефективність проведеного лікування, діагностувати рецидиви тощо;
   • гастроскопія і колоноскопія (дослідження стану стравоходу, шлунка, 12-палої кишки і товстої кишки) – високоточний ендоскопічний метод виявлення передпухлинних станів та пухлин на ранній стадії.
    біопсія з наступним цитологічним дослідженням зразків клітинного матеріалу — дозволяє визначити характер новоутворень в залозах, які перебувають під шкірою (в молочній залозі, передміхуровій залозі, щитовидній залозі);
   • ультразвукове дослідження (УЗД) — використовується на початкових етапах обстеження хворих з онкологічним ризиком з метою виявлення новоутворень внутрішніх органів;
   • ультразвукове дослідження (УЗД) молочних залоз — дозволяє на ранніх стадіях виявити небажані новоутворення в тканинах молочної залози;
   • Еластографія молочної залози – це новий сонографічний метод візуалізації, який дозволяє отримати додаткову інформацію про стан органу. Метод еластографії дозволяє неінвазивно визначити жорсткість новоутворень.

   При виявленні раку на ранніх стадіях можливе повне вилікування

   Прекрасне технічне оснащення і високий професіоналізм лікарів Центру «Геліос» дають можливість виявити будь-яку онкологічну хворобу вже на самих ранніх стадіях, забезпечуючи хороші результати при подальшому лікуванні.

   Образование Днепропетровская государственная медицинская академия, (2001) Второе высшее в ДРИДУ НАДУ при президенте Украины, управление персоналом Курсы Мастер-классы Лисод, (2020) Мастер-класс, Киев профессор Maciej Smetanski «СТАНДАРТИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ СУЧАСНОЇ ГЕРНІОЛОГІЇ»,(2020) Онкопроктология и хирургия, Чехия, Ечин, (2019)  St. Anna Hospital Klinik […]

   Лікар - Онколог вищої категорії

   Черезова Юлия Юрьевна (15 лет опыта лечения онкологических больных) Врач — Онколог высшей категории специализируется на диагностике и лечении раковых заболеваний щитовидной железы, легких, желудка, кишечника, матки, яичников, предстательной железы и других органов, а также опухолевых заболеваниях таких как саркомы, […]

   Чому саме наша клініка?

   Лікарі нашої клініки знайдуть підхід до кожного пацієнта. Ви можете записатися на зручний для Вас час, що усуне незручності очікування в черзі під кабінетом. Будьте впевнені, що доктор приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно. У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете уточнити інформацію зі своїм лікуючим фахівцем в телефонному режимі. Ми робимо все, щоб Ви відчували себе комфортно в нашій клініці.

   Технічне оснащення клініки дозволяє провести всі необхідні додаткові аналізи і процедури на місці, що явно заощадить Ваш час, дозволить оперативно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити лікування.